Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Jurassic world szériában...

A Jurassic world szériában fogunk valaha látni Therizinosaurust?

Figyelt kérdés
Oké, a Jurassic world nem szereti a tollakat, meg nehéz is animálni azt hiszem és ez a dinoszaurusz hülyén néz ki tollak nélkül, de a raptorok is és mégis telenyomják velük a filmeket. Van rá esély?

2018. ápr. 21. 22:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

de nem ez az a fajta amiről azt hitték a hatalmas karmai miatt,hogy valami szuper ragadozó,aztán kiderült,hogy egy jámbor növényevő és a karmával kaparászta a fákról a gyümölcsöket vagy vmi hasonló?

a növényevők általában csak biodíszletek a sorozatban,a húsevők a főszereplők.

de mivel látványos állat volt ezért szerintem nem kizárt,hogy 1 percre egyszer szerepelni fog.

2018. ápr. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Igen, a Nigel Marven sorozatban. Az a Séta a dinoszauruszokkal (Walking with dinosaurs) egy különkiadása volt. Azt hiszem Az óriás karom volt a címe magyarul.


Sajnos nem engednek nagy teret a növényevőknek, pedig szerintem lehetnének kreatív megoldások. Pl. amikor az ankylosaurus megtámadta a gyrospheret (valszeg véletlenül) a Jurassic world-ben. Kár, hogy csak az indominius miatt. :(

2018. ápr. 21. 23:53
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ki tudja. Talán majd a Jurassic World 3-ban, ami várhatóan 2021-ben jön ki.

A növényevők pedig valóban eléggé ,,el vannak nyomva", de még alá is vannak becsülve. Pl. az Indominus kevesebb mint fél perc alatt elintézett egy Ankylosaurust, mikor az Indominus már akkor a földön lett volna, amikor az Ankylo állon billentette. Arról nem is beszélve, amikor Owen és Claire rátalált egy tisztásra ahol 5 döglött Apatosaurus heverészett egymás mellett.

2018. ápr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem az idegesít, hogy a Giganotosaurus valószínűleg már soha sem lesz nenne egyik filmben sem.
2018. ápr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
#4 Engem is. Ha úgy vesszük, az Indominus átvette a szerepét. Csak hát ugye ,,fullosabb".
2018. ápr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha már ragadozó, akkor Carcharodontosaurus.
2018. máj. 12. 13:28
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem túl hosszú neve van, ráadásul nem csak könnyebb, hanem rövidebb is volt a T. rex-nél (Forrás: Franoys).
2018. máj. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
tényleg kérdező,ha már így képben vagy,akkor rakhatnál be pár linket magyar nyelvű dínós doku filmekről,mert én is szeretem az ilyeneket.
2018. máj. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Dinoszaururszok és vadászaik (ez a magyar dinoszaurusz kutatásról)

https://www.youtube.com/watch?v=ApRsbmvIyXY&t=10s

Spinosaurus

https://www.youtube.com/watch?v=0yaEzbbqQy0&t=130s


Ha ezeket még nem láttad. Az a baj, hogy szerintem sokat letörölnek.

2018. máj. 12. 21:23
 10/16 anonim ***** válasza:
köszi!
2018. máj. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!