Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kínosnak éreznétek, ha a Star...

Kínosnak éreznétek, ha a Star Wars 9- epizódjában Snoke legfőbb vezér "visszatérne"?

Figyelt kérdés
Ha a történet írói ragaszkodnak némi logikához Snoke legfőbb vezér nem veszhetett oda. Ő maga szóvátette, hogy belel lát Kylo fejébe. Hatalmas erőhasználó képességeiről többször bizonyságot tett. Láttuk, hogy Luke csillagrendszerekkel odébb tudja magát projektálni. Semmiből nem állt volna Snooknak csak "kivetítenie" magát és kettéhulló testét, mivel ismerte Kylo pszichéjét.

2018. ápr. 22. 14:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon gagyi lenne, ha visszatérne, pont a visszahozása lenne logikátlan.

Igen belelátott Kylo fejébe, látta, hogy az tervez lesújtani igaz ellenségére, csak azt nem látta, hogy pont ő ez az ellenség. Csak a szokásos gőgős, sötét oldaliakra oly' jellemző elbizakodottsága lett a veszte.


Ja ja, kivetítette magát, aztán azt ahogy átvágja a fénykard - míg Skywalkeren csak simán átment -, majd további hosszú percekig a félbevágott testét. Baromság!

2018. ápr. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

"A gőgös sötét oldaliak elbizakodottsága" logikusabb és kevésbé gagyi?

Ne haragudj, de ez a megközelítés a mintapéldája a gagyi karakteralkotásnak. Vagy számodra az a logikus, hogy JJ Abrams, meg a Disney kétdimenziós karaktereket gyárt?

Ez mondjuk érvényes, de ezt is várod?

2018. ápr. 22. 23:58
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene ha visszatérne és megtorolná a halálát.
2018. ápr. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%

Nos, a film világa szerint igenis logikus, mert az eddigi sötét oldaliak is így jártak.


Mondanám, hogy Snoke gagyi karakter, de még ezt sem állíthatom biztosan, annyira semmilyen volt. Ezért is örültem a halálának. Persze igazad van, lehetett volna egy jó karaktert is írni helyette, de itt nem ő a főszereplő, neki csak annyi szerepe volt, hogy átállítsa Kylo Ren-t.


Ha meg visszatér, azzal nem csak a 9-et, hanem visszamenőleg a 8. filmet is elrontanák. De szerencsére 100%-ig biztos vagyok benne, hogy nem látjuk a következő epizódban. Minek támasztanák fel, hogy utána újra megöljék? Elég kínos lenne valóban.

2018. ápr. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

a 7-8 után meg az apokalipszist játszó szerencsétlen színész poénkodásai után amin senki nem nevetett,nem hinném hogy kínosabbal még elő lehetne állni.

szóval már a 8 sem volt várós,így a 9 is érdektelen.


a solo viszont várós.

2018. ápr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem elég gáz lenne... Örülnék, ha megtudnánk róla pár plusz információt, de ezeket szóban is el lehet mondani róla. Ha már kinyírták, hagyják békében nyugodni! Különben is: azért szabadultak meg tőle, hogy Kylo Ren jellemét ezzel is továbbfejlesszék. Nem adna sokat Snoke visszatérése se a saját karakteréhez, se a Kylóéhoz. Bár ez függhet a kivitelezéstől is... Véleményem szerint inkább ne kivitelezzék.
2018. ápr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Hali!

5ös, ezt az apokalipszist nem értem. Oscar Isaacra gondolsz aki az Annihilationban is játszott?

Őt eléggé nem bírom.

2018. ápr. 27. 08:22
 8/17 A kérdező kommentje:

Hali!

5-ös, ezt az "apokalipszitst" nem értem!

Oscar Isaacra gondolsz, aki az Annihilationban is játszott?

2018. ápr. 27. 08:32
 9/17 anonim ***** válasza:
58%
Az lenne kínos ha Kathleen Kennedy visszatérne :D
2018. ápr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%

ő játszotta az x menben apokalipszist.

de így hogy írtad beugrott a neve,szóval igen oszkar izsák.

pedig ő egy jó színész,de az sw-ben botrány amilyen ultra gáz szerepet kapott.

2018. ápr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!