Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars: Snokenak ki lett...

Star Wars: Snokenak ki lett volna Kylo Ren után az új tanítványa?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy Snoke arra készült hogy megöli Kylo Rent is Rey és Luke Skywalker után, de akkor ki lett volna az új tanítványa? Mert Kylonak előbb Reyt kellett volna megölnie, ha utána pedig Snoke végez Kyloval, akkor nem marad erőérzékeny tanítványaspiráns. Vagy egyedül is elboldogult volna?

2018. ápr. 19. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, istenkém, hol olvastad? Kitalálom, itt gyakorin.


Amúgy Erőérzékenyek mindig is voltak, és lesznek, nem nagy kunszt tanítványt találni. De amúgy Snoke mondja, miután Kylo leszállította neki Rey-t, hogy helyreállt a bizalma. Ja, meg méltó és kiváló tanítványának nevezi.

2018. ápr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"akkor nem marad erőérzékeny tanítványaspiráns"


???? Mégis miért? Nem olyan ritka dolog, hogy valaki erőérzékeny. Gondolj csak bele, hogy a Birodalom előtti időkben több ezer jedi volt.

2018. ápr. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az Utolsó Jedik regényváltozatában van benne, nem itt olvastam. :D
2018. ápr. 19. 16:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Snoke valószínűleg azért csábította el Ben Solot, mert félt Luke Skywalkertől és nem akarta hogy egy újabb Jedit képezzen ki, akitől később tartania kelljen (Ben volt Luke legtehetségesebb tanítványa) ezért azzal, hogy Bent "megrontotta", Lukeot gyengítette, magát meg bebiztosította.
2018. ápr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy Kyloval is végzett volna, ha már Luke nincs többé, mert mégis csak egy erős erőhasználó, vagyis potencionális veszélyforrás, akinél sose tudni, hogy mikor jön el nála a pillanat, hogy a mestere ellen forduljon. Meg mégiscsak egy Skywalker... Szerintem Snokenak nem lett volna több tanítványa, Kylo is csak azért kellett neki, hogy ne Luke oldalára kerüljön.
2018. ápr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Remélem kiderül hogy Hux igazából egy titkos tanítvány. Ha nem akkor pedig remélem Snoke erőszelleme megszállta Hux-ot így tovább élhetne Snoke egy fiatal testben, hisz a teremben csak Huxnak nincs kapcsolata az erővel, Reyt és Rent nem tudta megszállni.
2018. ápr. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel szinte semmit nem tudni Snoke-ról és a végső céljait sem ismerjük, én simán elhiszem, hogy senki.


Amúgy nem volt egy életbiztosítás egy Skywalker-Solo-t tanítványnak választani, főleg, amilyen labilis a srác... Szóval nem csodálom, hogy idővel megakart tőle szabadulni!

Valamint osztom, az előttem szólók véleményét, hogy ha akart volna magának új tanítványt, bárkit választhatott volna, aki tehetséges és erőérzékeny...pl.: azt a seprűs gyereket a 8. rész végéről!

2018. máj. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!