Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen fosatós, parázós...

Milyen fosatós, parázós Horrorfilmek vannak?

Figyelt kérdés

Haverommal szeretnénk nézni valami horrort amin összefossuk magunkat. Valami nagyon parás kéne. Írhattok olyat is ami tele van tényleg ijesztő jumpscare-ekkel.


Az ilyesmi filmek számítanak ijesztőnek: Péntek 13, Rémálom az elm utcában, Démonok között, Ördögűző, Alien


Kérlek írjatok jókat! Előre is köszi!



2018. ápr. 24. 16:33
 1/8 A kérdező kommentje:
17/f
2018. ápr. 24. 16:36
 2/8 anonim válasza:
Sinister
2018. ápr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha trancsírozós, "véres" horrort keresel, akkor Fűrész összes része, Bőrpofa. Ha pedig szimpla Jumscare, akkor Amikor kialszik a fény, Ghostland, A fiú. Pluszban egy kicsit másabb, horror film: Kérdezz Felelek.

Remélem tudtam segíteni!

2018. ápr. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Démonok között 2, Ouija, Sinister, Annabelle 1-2, Akasztófa, Síri találkozások
2018. ápr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A "Gonosz halott" új verziójától, majdnem beszartam. Azt hiszem a 2014-es.
2018. jún. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az (2017)
2018. aug. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Amiket írtatok azokat láttam és még csak meg se rezzentem. Mindig félek előre a filmtől de mindig csalódok mert abszolút nem ijesztő. A véres trancsírozós az abszolút nem az. A síri találkozásokat ajánlották nagyon sokan, de ez volt kb a legunalmasabb amit eddig láttam. Én már semmitől nem félnék?
2018. aug. 14. 15:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon kemény lehetsz...a jumpscarek-től pedig megfogsz ijedni, mert az természetes reakció. A Bedeviled filmben elég sok a jumpscare, de alapjából nem ijesztő.
2018. aug. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!