Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miert rohognek sokan moziban...

Miert rohognek sokan moziban a horrorfilmek alatt?

Figyelt kérdés

2017. szept. 11. 18:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Csak magamról tudok nyilatkozni.

A karakter túl ostoba. A jelenet erőltetett. Kiszámíthatató jelenetben csak azért is a veszélyt választja a karakter. Unszimpatikus karakter megszívja.

2017. szept. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Es az nem zavar h ezzel olyanok szorakozasat cseszed el akik epp nem rohogni mennek egy horrorfilmre?
2017. szept. 11. 19:44
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Mindenkinek szíve joga úgy élvezni a filmet, ahogy akarja.

A film hibája, ha lehetőséget ad a nevetésre

2017. szept. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Moziban vagy! Sok ember egyszerre ugyan azt a reakciót mutatja vagy épp egészen különbözőt.


PL. : Ryan közlegény megmentése című film alatt az első fél óra olyan csendet szült a nézőtéren hogy már ez felejthetetlen élményt adott akkor!


A Kedvencek temetője jelenetei viszont valakit káromkodásra, valakit apró sikolyra, némelyeket nevetésre késztetett.

2017. szept. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%

"Mindenkinek szíve joga úgy élvezni a filmet, ahogy akarja."


Persze, dumálhatsz is közben, ha úgy tartja a kedved, ki is verheted, ha úgy szereted, de ne csodálkozz, ha valaki pofán ver.

2017. szept. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért ne téveszd már össze ezeket a dolgokat. A nevetés alapvető ösztön/reakció. Valaki nevet, valaki sír, valaki reszket. Néha elég nehéz megállni, hogy ne tegye ezeket az ember.
2017. szept. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is bunkóság. Ültem én is sok olyan filmen moziban, ami nem tetszett, de nem kezdtem el trollkodni, mert tiszteletben tartom, hogy rajtam kívül ülnek még páran a teremben.
2017. szept. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Fosnak.
2017. szept. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem zavarom ezzel az előadást. Ha röhejes, vicces, félelmetes, ki fogom fejezni az érzésem. Ezt nem tilthatod meg.


Azt megtilthatod, hogy lökdössem a szeksort, rázzam a lábam izgalmamban, oda vizeljek, popcornnal dobáljak, maszturbáljak, közösüljek, telefonáljak, hangszeren jatszak, rád tehénkedjek, eléd álljak, világítsak a tamagocsi etetés közben, állatot vigyek be, hangosan böfögjek, és egyéb olyan dolgot csináljak, amit nyilvános helyen nem csinálhatok.


De az érzelem kifejezését nem tilthatod meg. Ha ez zavar két dolgot tudok ajánlani : nézz otthon filmet és keress fel egy pszichológust.

2017. szept. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ajanlom kedves figyelmedbe:

Reverse Cowboys - Movie Theater Meltdown

[link]

2017. szept. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!