Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta a Moanát/Vaianát!...

Aki látta a Moanát/Vaianát! Ti is azt hittétek, hogy a végén összejön Moana és Maui? Mert én végig teljesen azt hittem, és nagyon vártam, mert annyira aranyosak is voltak együtt, aztán a végén kicsit csalódtam! Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 24. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én valahogy már az elején biztos voltam benne, hogy nem jönnek össze, és igazából nem is bántam.

Mármint nehezen jönne össze egy 17 éves lány és egy több száz éves félisten között. :D

A kialakult barátságuk viszont nagyon bejött. :)

2018. ápr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem sem jutott eszembe,mert vaiana egy kislány a sztori szerint,amire számos jelenettel rá is játszanak és bemutatják,hogy kis szeleburdi még.
2018. ápr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe sem jutott, Maui nem az a tipikus disney herceg. :D

Én már kicsit unom a disney love sztorikat, úgyhogy örülök, hogy egy újabb szerelmes mese helyett inkább egy mély barátsággal rukkoltak elő a készítők. Nagyon tetszett, nagyon szép mese. :)

2018. ápr. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én se gondoltam, Moana még túl fiatalnak volt ábrázolva.


A Jégvarázs sikere óta zerencsére a Disney elkezdett jobban odafigyelni, hogy rendes csajos filmeket csináljanak és ne annyi legyen a lényeg, hogy legyen egy kalandos szerelem.

2018. ápr. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazabol a Disney meg a Moanna elott kijelntette hogy Moanna lesz a 4. vagy 2. Disney hercegno ha bar Elsa-tannak lehet e hivni akinek nem lesz szerelmes storyja.

1.Mulan (2 reszben jon ossza a katona sraccal)

2.Merida

3.Elsa

4.Moanna

2018. ápr. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fel sem merült bennem. Nem kell minden Disney rajzfilmnek szerelmesnek lennie. Sőt, még olyan Disney rajzfilmek is vannak, amikben nem énekelnek, mint a Fekete üst vagy a Nincs több suli.
2019. aug. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyanmár

Ez hyeség

Én inkább féltem tőle hogy ősszejönnek

Maui nagyon hye volt és nem illetek egymáshoz

Ráadásul Moana/Vaiana nagyon fiatal volt a félistenhez képest.

2019. szept. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!