Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki tud ilyen filmet?

Valaki tud ilyen filmet?

Figyelt kérdés
Tanár- diák szerelem lehetőleg happy end legyen de az se baj ha nem. Vagy Rossz fiú és szerényebb lány? Vagy idős pasi és fiatal lány szerelméről valaki tud jó filmet ajánlani? Előre is köszönöm :)

2018. ápr. 24. 23:31
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Látom teljesen máshogy lettem értelmezve😂 szóval én nem is gondoltam arra, hogy megver meg ilyesmi mikor erről olvastam kicsit nagyra nyitottam a szemem a meglepettség miatt :D szóval mint mondtam rossz fiú nekem az aki szeret természetesen csak bele tud vinni olyam dologba amiről a lány meg csaknnem is álmodott volna. Kalandok és a többi. Tudom tudom egy jó fiú is tud. És mégis mi rossz abba ha folyton ott "liheg". Az a baj abba, hogy ha nem add szabad terett. Ugyanis nekem volt az előző barátom akit szerettem nagyon.. De kezdtett sok lenni. Ugyanis mindig ott colt folyton csak ölelt puszilgatott amivel nincs is baj.. Csak azért értitek mindent mennyiségel. Volt pl mikor szünet volt és a barátnőimmel beszeltem es folyton ölelgetett, másik esett mikor gondoltuk szünetbe egy barátnőmmel, hogy de jó idő van menjünk ki sétálni. És pár méterrel ott jött végig mögöttünk. Nem volt szabad percem az órákon és tanszobán kívül az iskolában. Szóval csak ez a baj. Nem úgy értem megint leszögezném a rossz fiút hogy ROSSZ mármint ver, megcsal , fenyeget, mert alapból olyan kapcsolatba nem is mennék bele természetesen ezt senki se szereti. Szóval utóljára a "rossz"az lehet "jó" kicsit másképp.
2018. ápr. 25. 17:04
 12/23 anonim ***** válasza:
Akkor te sem szeretted. Egy lány nem mond olyat, hogy ,,mértékkel", ha szereti a srácot. Erről ennyit. De tudod, mit? Te meg sem érdemelsz egy igazán kedves srácot.
2018. ápr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nem azért de te honnan tudod, hogy en mit érzek ha azt se tudod ki vagyok? Meg úgy amúgy is. Most leirtam azt hogy mértkékkel mert más hirtelen nem jutott eszembe és már azt kell mondani, hogy én nem is szerettem meg, hogy meg se érdemlem a jót. Ember ha nem is ismersz minek mondasz ilyet. Egy rossz szót se mondtam szerintem. Az már csak a te bajod ha nem értettél meg engem. De nem is baj. Nem ismerjük egymást szóval én se mondok semmi rosszat neked, és nem is fogok magyarázkodni mert csupán idő pazarlás es szerintem ezt le is zárhatnánk. Meg annyit, hogy ha azon kívül amit elmondtam arról, hogy milyen volt nekem a barátom azonkívül te nem láttál minket mert attól meg boldogok voltunk szerettük egymást. A szakítas is nagyon nehezen ment. Nem tudom te milyen vagy nem is akarom tudni de arra kívancsi lennék, hogy szerinted jó kapcsolat-e az ha nem lehetsz a te barátaiddal szinte csak is csak vele kell lenned mást nem csinálhatsz mert folyton ott van. De ahány ember annyi féle személyiség. Ha neked jó az, hogy elhanyagolod a barátaidat akkor erre nagyon nem tudok mit írni. További szép napot kívánok es remélem boldog kapcsolatod van/lesz.
2018. ápr. 25. 17:39
 14/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem nincsenek barátaim, így ezen nem rágódom. :D Amilyen ,,barátok" vannak manapság, oda már ellenség sem kell...
2018. ápr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Hát azért vannak még jók elhiheted csak meg kell őket találni :)
2018. ápr. 25. 18:10
 16/23 anonim ***** válasza:
Nem, nincsenek, de majd elmúlik ez a naivitásod. :D
2018. ápr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Az úgy feltünt te nagyon minősíted az embereket. Nekem is nagyon jó barátaim vannak akiket nagyon szeretek nem minden ember rossz. Nem tudom, hogy miért gondolkozol így de még hosszú az élet meglátod.
2018. ápr. 25. 18:23
 18/23 A kérdező kommentje:
És attól, hogy ismerem magam és a barátaim, mert tudom nem mindenki rossz nem feltétlenül vagyok naiv szerintem :)
2018. ápr. 25. 18:27
 19/23 anonim ***** válasza:
Ha csalódsz ezekben a ,,nagy barátokban", jussak eszedbe, hogy én szóltam. ;) Persze nem kívánom, hogy csalódnod kelljen, de ez szokott lenni mindig, én a mai világban nem látok igazi barátságokat.
2018. ápr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
De ne aggódj nem fogok csalódni bennük. De ha mégis emlékezni fogok rád. De remélem ez fordítva is így lesz ha te találsz igaz barátokat akkor eszedbe jutok majd :)
2018. ápr. 25. 18:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!