Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Romantikus animék amik leginká...

Romantikus animék amik leginkább erre a kategóriára tesznek nagyobb hangsúlyt és bele lehet élni magadat a karakterekbe?

Figyelt kérdés
Igazából nekem mind 1,hogy Ecchi vagy a többi (Csak fiú szerelemmel ne legyen kapcsolatos) csak legyen olyan amiben bele tudod élni magadat a karakterek helyzetébe (persze ez nem annyira fontos de nem ártana mert úgy az igazi).
2018. ápr. 27. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, tudom ajánlani, hogy nézz fel "Animegyetem" csatornára, ott egy csomó ajánlót/ spoiler mentes ismertetőt találhatsz! Én is ott szoktam szemezgetni!
2018. ápr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát azt nem tudom, hogy te beletudod-e élni magad ezekbe (mert ember függő, hogy tetszik-e), de én ezeket ajánlom, nézem szívesen és romantikusak:

Blend S

Brothers conflict

Chihayafuru

Enmusubi no Youko-chan

Gekkan shoujo Nozaki-kun

Honey and clover

Hanasakeru Seishounen

InuxBoku ss

Kaichou wa Maid-sama

Kami-sama hajimemashita

Kimi no Todoke

Kobato

Kuragehime

Kuzu no honkai

Mahouka Koukou no Rettousei

Nana

Netojuu no Susume

Ore Monogatari!!

Osake wa Fuufu ni Natte kara

Ouran Koukou Host Club

Paradise Kiss

Servant x Service

Suki-tte Ii na yo

Watashi ga Motete Dousunda

Jó szemezgetést! :D

2018. ápr. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!