Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Másnaposok 3 kérdés? Többi lent

Másnaposok 3 kérdés? Többi lent

Figyelt kérdés
A Másnaposok 3. részének bemutatójában volt egy olyan rész,ahol Stu rózsaszin bugyiban volt és női mellei voltak. Az kimaradt a filmből,vagy csak én pislogtam ennél a jelenetnél?

2018. máj. 1. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Jajj imádom a másnaposokat! El se tudom mondani mennyire imádom azt a filmet! A legjobb film! 😁

Szóval én mint nagy másnaposok rajongó, rengetegszer szoktam videókat nézni róla Youtube-on. Azt énis láttam amit te mondasz. De én se értettem pontosan. Nézz meg a Youtubeon egy kimaradt/törölt másnaposok jelenetek videót a youtubon. Abban talán benne van, ha ez egy törölt jelenet. Én olyan videót MÉG nem láttam, de majd rákeresek. De szerintem csak a forgatáson szórakoztak és viccből történt ez. Szerintem ez csak egy vicc volt. De mondom én sem értettem pontosan. 😂

2018. máj. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok! Bocsi 2-szer írtam le azt a szót, hogy "youtubeon" amikor a törölt jelenetek videóról beszéltem! :)


Mondom én még nem néztem ilyen videót, mert még nem is kerestem eddig. De biztos van ilyesfajta videó, hogy törölt vagy kimaradt jelenetek mert a másnaposok azért egy elég híres film. Szóval tuti találaz ilyet. És abból megtudod, hogy ez egy kimaradt jelenet volt-e.

2018. máj. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A Tv-s bemutatón (mikor mutatták,hogy este 9-kor lesz) akkor benne volt a jelenet ,viszont a filmben nem láttam,csatolok képet


[link]

2018. máj. 2. 20:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Még mindig az első vagyok!

Hát nem tudom, de ez nagyon vicces 😂😂😂

Lehet az is, hogy eredeti nyelven a Másnaposokban benne van. Mert hallottam már olyanról, hogy egy filmbe eredeti nyelven más jelenetek is vannak amik például a magyar változatban nincsenek benne. Lehet a magyar bemutatóba berakták, de a filmbe már nem. Nem tudom.

Majd megakarom nézni eredeti nyelven is a Másnaposok összes részét mert eddig még csak magyarul láttam. Kiváncsi vagyok, hogy majd ha megnézem eredeti nyelven benne lesz-e az a jelenet!?


Szóval neharagudj! Rohadtul imádom ezt a filmet minden más filmnél jobban. Szóval hatalmas nagy másnaposok rajongó vagyok, de ebbe sajnos én se tudok segíteni, hogy mi ez a jelenet 😂

2018. máj. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én most estem bele ugyan ebbe, valaki esetleg rájött már a megoldásra? Mert most is azzal az előzetessel reklámozzák, de a filmben télleg nincs benne...
2020. jún. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 viktory087 válasza:

[link]


Itt meg tudod nézni !

2020. jún. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!