Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor jön magyarországra a...

Mikor jön magyarországra a visszatérők (The 100) 4. Évada magyar szinkronnal?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem ezt a sorozatot, amikor a harmadik 3. Évad 7. Részében megölték a kedvenc szereplőmet 2 hónapig nem is néztem a folytatást. Aztán egyre kíváncsibb lettem, hogy mi lesz és most ott vagyok, hogy nagyon nézném a folytatást csak nem tudom mikor nézhetem meg magyarul. Amerikában már az 5. Évadot nézhetik a nézők. Nem akarok olyan válaszokat, hogy nézzem meg felirattal vagy angolul, mert angolul majd csak most a középiskolában fogok tanulni, a feliratos gilmeket meg nem tudok nézni mert akkor vagy csak a feliratot nézem, de nem tudom mi történik, vagy csak a képet, de nem tudom mit beszélnek vagy átfutom a szöveget úgy hogy nem fogom fel mi történik, és nézem a képet. Tehát megvethettek akármennyire is a másik kedvenc sorozatom is úgy van hogy az HBO leadja először angolul felirattal de én inkább megvárom magyarul 2 héttel később. Magyarul nem tudok feliratos filmeket nézni.

2018. máj. 2. 09:19
 1/2 anonim ***** válasza:

mondjuk nem tudom min lepődtél meg annyira?

a 3. évad idején be volt harangozva az amerikai istenek amiben lincoln lesz a főszereplő,lexánál meg a ftwd szerepe sokkal jelentősebb mint itt és eléggé egyértelmű volt,hogy le fognak lépni ebből a tini sorozatból.

az ilyen kiírásokat meg általában úgy szokták,hogy kinyírják a karaktert,vagyis várható volt,hogy ez lesz velük.

megjegyzem lincon halálánál butábbat alig látni,mert az évadban nem tudtak vele mint kezdeni,mert tudták,hogy megy a másik soriba.

a szinkron témáról meg már írtam a tegnapi kérdésedhez.


amúgy nincs semmi megvetés én is a szinkronos filmeket szeretem.

csak végső esetben nézek sorit feliratosan,vagy ha nagyon érdekel.

2018. máj. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Annyira nem lepődtem meg a halálukon, lincoln annyira nem érdekelt már nem volt annyira jelentős a szerepe. Lexának viszont valahogy tetszett a karaktere. És nekem csak ez az egy szinkronos kérdésem van úgyhogy más kérdésére válaszoltál, azért megírnád ide is, hogy mit tudsz?
2018. máj. 3. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!