Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sok helyen olvastam, hogy...

Sok helyen olvastam, hogy Loki benne lehet a következő bosszúállókban és erről képek is kiszivárogtak. Ezeket hol tekinthetem meg?

Figyelt kérdés
2018. máj. 2. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem lesz, nincs a stáblistában az imdb-n.
2018. máj. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A kiszivárgott képeken láthatod, nem csak rajta, de a többség az első Bosszúállókban viselt ruháját viseli.

Valószínűleg időutazás lesz, és a múltban lesz látható.

2018. máj. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2018. máj. 2. 19:30
 4/10 Züm-züm ***** válasza:
Szia! Itt Megtalálod a képeket..... [link]
2018. máj. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Persze, ha a laineygossip oldalát hivatalos megbízható hírforrásnak tekinted :D


[link]

2018. máj. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Züm-züm ***** válasza:
50%
Persze, a fiúk beültek teázni...csak úgy beöltözve? Nem érdekel, a forrás, a képek magukért beszélnek. Loki, meg nagy hirtelen a Bosszúállók 1- ből öregedett tíz évet? Jó gyorsan csinálta....attól még kivághatták a filmből...utólag...
2018. máj. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Züm-züm ***** válasza:
50%
Különben nem érdekel, a szereposztás....mert még változhat,de olyan bolond se vagyok, hogy beüljek egy filmre, ha nincs sejtésem a cselekményről....most se voltam....
2018. máj. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Valóban, egy filmre úgy kell beülni, hogy mindent tudunk előre. Ja nem.
2018. máj. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy új elmélet szerint *SPOILER következik*

.

.

.

Loki átvette Banner képét, és őt sugározták le Wakandába harcolni. Ezért nem alakult át, csak játszotta magát, hogy nem tud. Harmadjára nézve a moziban, az egész kommunikációja teljesen karakter idegen volt. Eközben Valkür megmenti az Asgardiak egy részét egy mentőkabinban, amin az igazi Banner is rajta van.

2018. máj. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 rodinia ***** válasza:
Banneres teoriával kapcsolatban választ adna, hogy honnan tudott Banner a kövekről. Vagy akár Thanosról. Hiszen x évig a Sakkaron volt.
2018. jún. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!