Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Útvesztő, Halálkúra film?...

Útvesztő, Halálkúra film? Spoileres kérdés!

Figyelt kérdés
Newt mikor fertőződött meg?

2018. máj. 3. 01:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a könyveket olvastam.Asszem ott sincs pontos időpontja, lehet valami harcnál vagy belenyúlt vmibe, mivel nem immunis gyorsan, ezernyi módon megkaphatta.
2018. máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 HarsányiBea válasza:
Hát a film eleje felé kb. az 50. percnél derül ki róla hogy beteg
2018. máj. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Van egy olyan emlékem, hogy azt olvastam, hogy már úgy küldték őket az Útvesztőbe, de mivel Newt sokáig volt bent és még kijutásuk után is csak később jött rajta elő, ezért (a könyvben legalábbis) valószínűleg később, de nem tudom. Talán a Fever Code könyvből kiderül, még nem olvastam.

A filmben nem tudom pontosan, de valószínűleg valami támadáskor, mert nagyon nem volt más esélye. Vagy rosszul emlékszem?

2018. máj. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én arra gondoltam először, hogy amikor abban az alagútban megtámadják őket, de már akkor, mikor kiszállt az autóból fogta a karját, szóval nem hiszem.

Háromszor láttam eddig(a könyvet még nem olvastam), de nem jöttem rá.

2018. máj. 5. 22:31
 5/5 anonim válasza:
A szőke nyanya a vége felé azt mondja, hogy a vírus már a városban van, 1 hónap múlva mindenkinek kampec. Valszeg így levegővel is terjed, tehát elég volt, ha levegőt vett valahol. :)
2018. aug. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!