Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bosszúállók 3 Végtelen háború...

Bosszúállók 3 Végtelen háború jelenetek? Pár kérdés

Figyelt kérdés

1.Lokiról viskuráltam itt amikor valaki azt írta az volt az utolsó mondata , hogy

"Eljön még a mi időnk testvér" ...

De ez marhára nem igaz mert , az volt az utolsó mondata Thanoshoz , "Sohasem leszel isten".

Mégis mikor mondta ezt a testvéres mondatot , mert em emlékszem...?


2.Tényleg volt egy asgardi hazaspár akik a hajon élve megúszták, és ezt mutatták is ? Mégis mikor ?


3. Másnak is feltünt amúgy, hogy a törpekovácsnál amikor mentek új fegyvert csinálni Thornak, ott volt egy másik kesztyű vasból vagy miből...

Az a másik párja a kesztyűnek vajon vagy csak egy prototipusa az igazinak , amolyan öntőforma ? Mert fura , hogy nem tértek ki rá.


4.Úgy vettem észe , megint kivágták az előzetesekben lévő pár jelnetett : pl Loki nem mutatták abból a szemszögből amikor átnyújtja a kockát mint ami az előzetesben volt és Starkot se láttam közeről ahogy kétségbeesetten maga elé néz és az ujjait, öklét a szájához emeli...

Csak én láttam rosszúl vagy tényleg kihagyták ezeket a jeleneteket ?


5. Nem tudom, hogy hívják Thanos halszájú szürkéslila fejű girnyó csicskását, de az aki állandó a behodódolásról papolt az áldozatoknak: Mikor van ez a 2 jelenet ? :

Mikor Thanossal való szolgálatáról beszél, és hogy kikap ha valami balul sül el.

Amikor a szájához emeli az újját , hogy hallgasson az illető, ez Thornál a hajón van vagy Dr Strangenál mikor kínozza?



2018. máj. 2. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Mondta, amikor átadta a követ Thanosnak.

2. Ez nem rémlik.

3. Az csak egy öntőforma féle, vagy előző prototípusok?

4. Mutatták mindkettőt

5. Az első amikor Thot hajóját leigázzák, a második amikor a földön vannak csak Tony félbeszakítja, de Gamora bolygóján is papolt talán.

A szájához emelős Thornál van.

2018. máj. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 rodinia ***** válasza:
83%

5. Áspisszáj

Loki egy idióta amúgy. Kisbicskával támadni Thanosra nem rá vall. Amióta elbukott és nem szerezte meg a Tesseractot volt ideje gondolkodni, nem hiszem hogy ennyi tellett tőle. Amúgy fedezékből jön elő, ki tudja Friggatól milyen trükköket tanult, aminek hasznát vehette. Majd nézd meg figyelmesen azt a jelenetet amikor Thanos a Gyűjtőhöz megy, és a Galaxis uis ott vannak. Gamorra mögött látszódik egy köpenyes magas homlokú vékony alak kétszer is. Nem Űrlord és Thanos csatlósai sem lehet. Nekem amikor megláttam Loki ugrott be.

2018. máj. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ÚÚÚ köszi utolsó, visszanézem majd. Már láttam a filmet amúgy .


Előző filmekből kérdések aki tud válaszoljon rá :)


Olvastam egy kommentben Loki akciója után, közben mikor Thannos megfogta viszaváltozott egy pillanatra jégorjássá, vagy amikor ledobta a földre, de ez nem igaz szerintem.

Ti hogy emlékeztek ?

Én nem láttam, hogy váltott volna szint.

Amúgy ez is utalhat arra, hogy túlélte ha tényleg nem változott át ..

Amúgy megint nem beszélt Thor arról mit csinált Loki holtestével...


A Thor3-ban amikr az idősek otthona romjai elött állnak, Thor megjeegyzi , hogy Loki úgy öltötött mint egy boszorkány..XD

Nem értem, hogy ért ezt Thor , tök jó fess fekete öltönye volt Lokinak, hogy lehet ez boszis ???

2018. máj. 4. 18:25
 4/4 rodinia ***** válasza:
Én sem emlékszem, hogy igazi jégóriássá változott volna. Szürkés lett az arca, mint a Sötét világban. Viszont ott igazi volt a halála, mert utólag vették fel azokat a jeleneteket, ahogy már túlélte. Vagyis ha ebből indulunk ki mondhatjuk, hogy igazából meghalt.
2018. jún. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!