Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Taxi 5 mégis minek kellett?

A Taxi 5 mégis minek kellett?

Figyelt kérdés

Még szerencse, hogy nem moziban néztem meg, akkor nem csak kíváncsi hanem bosszús is lennék. :D De most tényleg, ennek a filmnek mégis mi értelme volt? Miért kellett létrehozni?


Ennyi erővel ha a nevével akarnak pénzt csinálni, nyugodtan megtehették volna, hogy az egész filmben egy állóképen csak a kocsit mutatják. :D



2018. máj. 3. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem láttam a filmet, de trailer alapján ugyanazért csinálták meg, amiért a Vuk folytatását. Pénzt reméltek egy a híres előd(ök) miatt.
2018. máj. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Hol nézted meg?
2018. máj. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kamerás orosz felvétel fenn van már megjelenés napja óta magyar videofeltöltőkön, azt néztem meg.
2018. máj. 7. 14:18
 4/10 anonim válasza:
Ok! Kösz! Azt hittem, magyarul láttad! Nem tudom, így mit érteettél belőle! Minden esetre, én megvárom legalább a magyar szinkront!
2018. máj. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudok oroszul igy az egészet, nem mintha olyan sok értelme lett volna a filmnek. :)
2018. máj. 8. 00:46
 6/10 anonim válasza:
Ja! Utolsó kérdés! Hány pontot adnál rá 10-ből? Gondolom nem csak 3-mat, mint az IGN!
2018. máj. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát, szerintem az bőven reális. Sokkal gyengébb lett mint a 4.
2018. máj. 10. 02:27
 8/10 anonim válasza:
Pedig a 4. Rész se volt a legjobb:)
2018. máj. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát ez gyengébb lett, ott még legalább pár poén jó volt, itt már azok is inkább az erőltetett kategóriában vannak, nem nagyon volt amin őszintén lehetett volna mosolyogni.
2018. máj. 11. 21:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Már a 3. rész is elég gyenge volt. Az 1. és a 2. viszont egyszerűen zseniális.
2019. dec. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!