Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 2 hete kesik. A teszt negativ....

2 hete kesik. A teszt negativ. Sok kis apro cisztat talalt nalam decemberben. Clostibegyt gyogyszert irt fel az orvos.2x1 et kellett leszednem. Szerintetek lehet megis terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Azt mondta nincs peteeresem. Januarba vissza kellett mennem ellenorzerse. Azt mondta meg mindig ott vannak a cisztak. Megemelte a gyogyszert 2x1re. Ezeket akkor kellett szednem az mikor megjon. Elso naptol az 5. ig. De most nem jott meg, helyette ilyen barnas valami jott, mar egy hete kb hogy madjnem minden nap van, de csak pisilesnel veszem eszre a wc papiron. Szerintetek mi lehet a gond hogy nem jon meg a mensim es terhes sem vagyok. Valaki volt mar igy?
2018. febr. 21. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Megjött. Ez a barnás izé az.

Lehet, hogy pont a gyógyszer volt rá ilyen hatással.

Hívd fel az orvosodat és kérdezd meg.

2018. febr. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De csak amikor pisiltem akkor vettem eszre ezt a barnas valamit. A bugyim sem volt olyan. De lehet igazad van.
2018. febr. 21. 09:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt nálam! 1 havi adagot beszedtem és alig jött meg... barnás néha néha kicsi vérrel és 2 napig tartott az 5 helyett! Baba helyett kaptam cisztákat a petefészremre! Hála az égnek felszívodtak! Ilyen középidős fájdalmaim soha sem voltak mint akkor, abban a clostis ciklusban! Soha többet nem szedek be is sz*rokat! :(
2018. febr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem volt peteérésed. A closty hozta meg de valószínű hogy kevés volt az adag és így sem volt tökéletes peteérésed.A cysta rendesen "elszórakozik" a mensivel sajnos. Tapasztalat
2018. szept. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!