Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Thor vagy Superman?

Thor vagy Superman?

Figyelt kérdés

Ha összecsapnának, szerintetek ki kerülne ki győztesként?

Én Thort mondanám, mert sokkal erősebb lett a ragnarök után. :D



2018. máj. 4. 09:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Természetesen Superman. Nem vagy tisztában vele, hogy a modern Superman mennyire erős. És gyors. Amúgy Thor azelőtt veszítene, hogy észrevenné Supermant. De ha esetleg mégis, Superman gyakorlatilag teljesen sebezhetetlen és sokszor erősebb Thornál. A DC hősök sokkal, és ezt úgy értem SOKKAL erősebbek a Marvel hősöknél, és Superman köztük is irreálisan erős.
2018. máj. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is Supermanre voksolnék, őt csak kriptonittal lehet megsebezni, Thort viszont szinte bármivel.
2018. máj. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Sidova Csanád ***** válasza:
Ugytudom, hogy Superman viszont meg az embereknel is erzekenyebb a magiara, es varazslatokra! Thor kalapacsa magikusnak szamit??
2018. máj. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem kötekedésből, de pl Batman miért lenne keményebb mint egy vasember? Csak mert állítod, hogy a DC ek keményebbek. :D
2018. máj. 4. 11:13
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy hol küzdenek. Tudtommal Superman a Föld napja miatt ilyen erős.
2018. máj. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Vasember tud páncélokat építeni. Batman szintén (pl. amivel Superman ellen harcolt), és ezen túl még zseniális detektív, stratéga, stb. Egyébként Batman az egyik legerősebb karakter, ha elég felkészülési ideje van. Mindenre van terve, aztán B terve, C terve és a többi, amennyi kell. A Tower of Babel sztoriban Batman terveit ellopják, és ez alapján leverik az egész Igazság Ligáját. Szóval ja, Batman jóval keményebb, mint a Vasember. Persze mindez attól is függ, hogy melyik inkarnációja a karakternek. Pl. a Nolan-trilógia Batmanje sokkal realisztikusabb, és ennek megfelelően gyengébb.
2018. máj. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Superman túllépte a fénysebességet és visszarepült az időben, hogy megmentse Loist. Majdnemhogy sebezhetetlen, kriptonit nélkül szinte lehetetlen megölni. Egyszer belerepülr a Napba (!) majd kijött és erősebb lett, mint valaha. Átlát a tárgyakon, szuperhallása van, több ezer fokos lézert tud lőni a szeméből, eloltott egy lakástüzet a puszta leheletével, továbbá felemelt egy kisbolygót. Thor Superman erejéhez képest kismiska. Maximum, ha kriptonit van nála lehet némi esélye.
2018. máj. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én Marvel fan vagyok de szerintem Supermen erősebb Thornál..Hiába lett erősebb a Ragnarökben,A végtelen háborúban meg Thanos ellen muszáj volt új fegyvert készítenie..Az elején meg majdnem megölte őt Thanos..Pedig csak 1 végtelen köve volt..Szóval Supermen erősebb.
2018. máj. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
A Földön szerintem is Superman, de ha pl. Asgardban vannak akkor ott Supermannek semmi szuperereje nincs, nem?
2018. máj. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne ott ereje? Csak a kriptonit tudja "legyengíteni őt" Asgard meg amugy sem egy hely,hanem Asgard maga a Nép (az emberek)
2018. máj. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!