Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorrendben nézzem a...

Milyen sorrendben nézzem a filmeket?

Figyelt kérdés
Eddig nem láttam egy marvel filmet se de most nagyon felkapottak és elkezdtek érdekelni, elsősorban a bosszúállók érdekel és ha megnézem 1-4ig a részeket akkor érteni fogom vagy esetleg valaki egy sorrendet írna hogy hogyan nézzem a marveles filmeket?

2018. máj. 6. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Legyél már önálló csak egy egészen picikét. Írd be ezt a kérdést Google - be. Vagy nézz körül ezen az oldalon. Az infinity war óta minden nap megkérdezi valaki.
2018. máj. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy készítési sorrendben, vagy kronológiai sorrendben. A történési sorrendet nem tudom most fejből, én készítési sorrendben néztem. Írd be Marvel-moziverzum, menj rá a wikipédiára, és lent ott lesznek a filmek :)
2018. máj. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, bonyolult a Google használata. Egyre többeknek!
2018. máj. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 shydolph válasza:

A filmek nem ebben a sorrendben jöttek ki, de így érthetőbb az egész. (a stáblista utáni jeleneteket is nézd meg! A Thor: Ragnarökben például kettő van)


Amerika Kapitány: Az első bosszúálló

Vasember

A hihetetlen Hulk

Vasember 2.

Thor

Bosszúállók 1.

Vasember 3.

Thor: Sötét világ

Amerika kapitány: A tél katonája

A galaxis őrzői

Bosszúállók: Ultron kora

A Hangya

Amerika kapitány: Polgárháború

Doctor Strange

A galaxis őrzői 2

Pókember: Hazatérés

Thor: Ragnarök

A Fekete Párduc

2018. máj. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!