Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a horrorfilm, ami...

Melyik az a horrorfilm, ami leköt és nem kalandozok el másfelé, mert izgalmas és ijesztő? Leírás fontos!

Figyelt kérdés

Tehát sok olyan horrorfilmet láttam már, amit megnéztem, de különösebben nem vettem észre a különbséget a megnézett film között és pl. egy akciófilm között(max több volt a vér). Na most volt ebből néhány olyan is, amire végig koncentráltam, ha olyan jelenet volt megijedtem, és vártam, hogy mi lesz a dolgok folytatása és végül a vége.

Tehát olyan filmet szeretnék, ami egyszerűen leköt és nem csak az öldöklésről, meg vérről szól.



2018. máj. 6. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
The ritual
2018. máj. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lights out
2018. máj. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

The Ritual nem volt rossz, megnéztem, de lehetne még ennél izgalmasabb is.

A másodikba belekezdtem, de sablon story, nekem nagyon unalmas volt.

Jöhetnek még a címek!

2018. máj. 7. 17:23
 4/6 anonim ***** válasza:

You're next

The descent

Hush

Oculus


Nem mondanám mozgalmasabbnak őket, de nekem ezek is tetszettek.

2018. máj. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
You're Next [link]
2018. máj. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ajánlom a "The Witch", azaz "A boszorkány" (2016) című filmet. Teljesen eltér a megszokot horrortól, de az egész film ad egyfajta hangulatot. A képek, a zene és a kor, amiben játszódik (16. század) nagyon bizarrá teszi, és nem utolsósorban a sztori is érdekes. Sok kritikát kapott, de szerintem érdemes megnézni!
2018. jún. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!