Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Akik látták már a "Hang...

Akik látták már a "Hang nélkül" című filmet: Mi a véleményetek róla, érdemes megnézni a moziban?

Figyelt kérdés
Köszönök előre is minden választ :) ♥

2018. máj. 6. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Érdemes :)
2018. máj. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Nagy francokat érdemes, konkrétan élvezhetetlen volt. Ha nem fogsz ki egy moderált társaságot, akik tudják, hogy erre a filmre miért nem kajával ülünk be, akkor hallgathatod a popcorn és nachos zabálást a film alatt. Ha esetleg valami baromi nagy véletlen során látja, akkor innen is köszönöm a kedves mellettem ülőnek, aki egyből felismerte, hogy mekkora hiba volt megvenni a popcornt, és már a film legelején félretette. Király voltál, sajnos nem úgy, mint az a másik 4-5 személy, akiknek a csámcsogását kellet hallgatnunk.
2018. máj. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem zavar, hogy egy film hülyének nézi a nézőt, akkor érdemes.
2018. máj. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

nagyon vártam, mert bírom emily blunt-ot, de nem bírtam végignézni a filmet, annyira untatott.

továbbra is tartom, ha jó, minőségi horrot akartok nézni, akkor ezeket:


Más világ (Nicole Kidman)

Az árva (Vera Farmiga, Peter Sarsgaard és Isabelle Fuhrman)

Az elcserélt gyermek (Melvyn Douglas)

Árvaház

Az átok

Hívatlan vendég (Emily Browning, David Strathairn, Elizabeth Banks és Arielle Kebbel)

2018. máj. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
# 2 szerintem a zabálásnak nincs köze a film minőségéhez, azért a mozibajáró delikvenseknél reklamálj, de az inkriminált film minőségéhez nem tesz hozzá, sem el nem vesz belőle.
2018. máj. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

#5 Miért, én azt mondtam, hogy a zabálásnak a film minőségéhez van köze? A mozis élményhez viszont rohadtul köze van. Pontozzatok le amennyire akartok, de nekem másfél óra csámcsogást, ropogtatást, böfögést és sutyorgást hallgatni nem élmény, és nem fogom azt mondani, hogy igen megérte beülni rá. Azt, hogy megéri-e beülni valamire a moziba, nem csak a film minősége határozza meg szerintem. Anno az Avatar sem volt nagy eresztés, viszont a 3D annyit adott az élményhez, hogy mindenkinek azt mondtam, hogy azt bizony moziban látnia kell.

Most pedig azt mondom, hogy azok a zajok, amiket rohadtul nem tudsz, befolyásolni annyira tönkre vágják az élményt, hogy nem érdemes elmenni rá. Majd ha megjelenik DVD-n, akkor otthon egy sötét, csöndes szobában.

2018. máj. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Most akkor csak azért nem érdemes , mert többnyire a kukorica ropogtatást hallanám csak , így értelmét vesztené a film?:/
2018. máj. 6. 23:30
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A film maga nem rossz, viszont számomra teljesen tönkretették az élményt a többiek a teremben. Mindegy, hogy milyen halkan próbálod enni a popcornt, szürcsölni a kólát, vagy elnyomni a böfögést, azt hallani fogják, azok is akik távolabb ülnek. Nekem rossz tapasztalatom volt, és az alapján csak azt tudom mondani, hogy szerintem nem jó élmény moziban nézni. Lehet másnak tetszett annyira a film, hogy ne zavarják a többiek, lehet másokat ez alapból nem zavar, lehet valaki normális csoportot fogott ki.
2018. máj. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A filmet magát nem láttam, de már megnéztem minden spoileres elemzést róla és ezek alapján buta horrorfilmnek tűnik. Én ezért ódzkodok attól, hogy beüljek rá. Pedig szeretem a szörnyes horrorokat.
2018. máj. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ritka szhar film. Az elozetesbe beletették az osszes jo reszt. A reklamja is nagyon kiraly lett, de ennyi. Az alapsztori nagyon is jo, de egyszeruen ertelmetlen az egesz film. Nem csak en gondolom igy, a telthazas moziban a film veget erese utan minden ember egyszerre kezdte el mondani, hogy ez meg mi a szhar volt, es miert nezte meg. Elmebeteg es ertelmetlen film, nem ajanlom. Radasul a tortenet tobb helyen is santit. Borzalmas.
2018. máj. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!