Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy filmcímet. A...

Keresek egy filmcímet. A Főszereplő fiúba belecsapott egy villám, és különböző tárgyakat tudott mozgatni nagyjából 8 cm messzire. Esetleg ismeri valaki a filmet?

Figyelt kérdés
Mint azt fent is írtam, kb egy 19 éves fasziba belecsap egy villám ha jól, emlékszem (sajna elég rég láttam ezt a filmet, és nem mindenre emlékszem) majd felébred egy kórházban a barátai mellet, teljesen jó állapotban, és akkor veszi észre, amikor talán tejet akar magához venni akkor megmozdítja a poharat és meglepődik. Késöbb vagy talán már elötte is ahol belecsapott a villám ott van egy kanapé, egy hegy tetőn, és gyakran szokott egyébként is odajárni. A filmben sok minden történik, mint pl, akit kedvel lányhoz ment éppen és a cseresznyefáról véletlen "leszedi" az összes cseresznyét, megnyitja az öntöző rendszert, igen ekkor még nem tudta ténylegesen irányítani a képességét. Majd nem sokkal ezek után valamilyen úton módon csatlakozott egy csapathoz akik hasonló "szupererővel" bírtak. Volt köztük olyan aki előre látott az időbe pár másodpercet (kb 10-20-at). Voltak benne még akció. Nagyjából ennyire emlékszem belőle. Remélem tudsz segíteni majd. Előre is köszönöm!!! ;) :)

2018. máj. 7. 21:06
 1/4 HalkHogen ***** válasza:
Tippem a Csodabogár c. film Travoltával.
2018. máj. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ezaz :/ Fiatalabb a főszereplő, illetve szerintem maga a film is fiatalabb pár évvel. Azért köszönöm a válaszod :)
2018. máj. 7. 21:25
 3/4 Liki István ***** válasza:
A Szuperhős (Three Inches)
2018. máj. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez aaaz (Three inches)

Nagyon szépen köszönöm, nagyon hálás vagyok!!!!

2018. máj. 11. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!