Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz Star Wars lázadók 5. évad?

Lesz Star Wars lázadók 5. évad?

Figyelt kérdés
A negyedik évadnak vége és arra vagyok kíváncsi, hogy lesz e 5. Vagy ha nem akkor ennek a történet szállnak itt vége? Ezra hazatérése elmarad?

2018. máj. 10. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz Lázadók, ez volt az utolsó évad, azt hittem pedig egyértelmű hogy vége van. :D Valami gagyi anime lesz helyette.
2018. máj. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mopat ***** válasza:
56%

Ellenállók néven lesz egy új sorozat...

Ez a 6. és 7. rész között játszódik, kb. azt próbálja előadni, hogy az egész Birodalmat elvileg legyőző Új Köztársaságból hogyan lett egy csapat narkós, akik az Alderaan 2.0-án üldögélnek, vagy tíz rozzant hadihajóval, és hadihajók számát többszörösen felülmúló számú PC parancsnokkal, közben tojnak a Galaxisra, az meg gondolom rájuk...Aztán csodálkoznak, hogy jól farba durrantják őket a Halálcsillag 3.0- val...

2018. máj. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem biztos hogy vége. Ez volt a klónok háborújával is. Úgy volt hogy az ötödik évad lesz az utolsó aztán jött a hatodik amit alig akartak megcsinálni. Most 4 évvel később meg jön a hetedik évad. Szóval én reménykedem benne hogy a lázadókat is folytatják legalább 1 évad ereéig
2018. júl. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as azért elfelejtesz egy jókora különbséget: a Klónok háborújának a Disney-felvásárlás miatt, idő előtt lett vége, ott nem csak hogy eleve tervben voltak még epizódok, de el is kezdték őket csinálni, csak félbe maradtak (most fejezik majd be őket sok év után végre), a történet sem lett lezárva, sok minden függőben maradt. Szóval ezek amik most kijönnek ezeknek akkor kellett volna kijönniük. Ezzel szemben a Lázadóknak tervezetten lett vége, ennyit akartak belőle, mindet megcsinálták és kiadták, kapott lezárást a sorozat, a karaktereke sorsait ismerjük (akiét meg nem azt nyilván nem véletlenül nem). Szóval a Lázadóknak hivatalosan is vége, nem lesz belőle több.
2018. júl. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 AnimeStar01 válasza:
Én úgytudom hogy idén (2020-ban) már ki fog jönni az 5.évad :3
2020. jan. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!