Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Más is érzi úgy, hogy a...

Más is érzi úgy, hogy a Hollywoodi filmek 90% a 12 éveseket tekinti célközönségnek?

Figyelt kérdés
Még fiatal vagyok szerintem, de olyan mintha sokkal változatosabb lett volna a filmek témája még tíz éve is.

2018. máj. 10. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert ebből egyszerű nekik pénzt csinálni? Lehúzzák az ezredik bőrt is pont ugyanarról és kész.
2018. máj. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez max egy gondolat, aminek könnyű utána járni. Megnézed, Mike jönnek ki és megnézed a pg besorolást.
2018. máj. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a gyerekeket tekintik célközönségnek, hanem a fogyasztóképes fiatalokat, ebbe beletartozik a 20-30 éves korosztály is. Tartalmukat tekintve azért ilyen primitívek és repetitívek, mert így tudják lefedni a legszélesebb közönséget, az egyszerű emberekből több van, aki igényes, elgondolkodtató filmre vágyik, az művészmoziba megy.
2018. máj. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

a letöltések miatt változtak meg a mozifilmek.

mert egy művészfilmet,vagy drámát letölt az ember és megnézi otthon kényelmesen.

alig lesz kevesebb az élmény faktor mintha moziban nézné.

viszont egy 3d-s látványfilm nem fogja ugyanazt a hatást produkálni otthon a gépen,ezért arra befizetnek a moziba is.

ezért készülnek inkább giga költségvetésű látványfilmek a moziba,míg a dráma és a komolyabb mondanivaló átköltözött a tv-be a nagyobb költségvetésű sorozatokba.

szóval jól látod,hogy alapvető változás van.

2018. máj. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem van sok, művésznek kikiáltott film aminek van olyan képi világa, hogy igen is nagyban mutat jól. Mutatna, ha lenne hol.


Csak az van, hogy ezeket a filmeket a kutya se nézi. Az emberek 90% nak szitokszó a művészfilm. Még csak meg se próbálja befogadni, mert ő szórakozni akar nem "agyalni" meg a művész film az hosszú és unalmas és béna dolog. Szerintük. Félre értés ne essék, szerintem nagyon nincs igazuk :)


Pesten jó a helyzet, azért itt még van művész mozi. Art+, premier, talán a puskin, toldi, művész, uránia. Persze ezek labdába se rúgnak a pláza mozik mellett. Hát vidéken gondolom nem ennyire fényes a helyzet. :/


Amúgy ma is változatos szerintem a filmes felhozatal, van élet szerencsére a képregény filmeken és hollywoodon kívül, tény, hogy a csapból is azok folynak és baromira túl vannak hájpolva...

2018. máj. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A film ipar pénz orientált. Nem azért csinálnak filmet, hogy szép legyen, vagy művészi érték, hanem azért, hogy eladható legyen. [link] -n látod, mi az, ami megye, mi az, amit vesznek. Ha nem akarsz pénzt bukni, hanem sok pénzt akarsz keresni, akkor hasonló filmeket csinálsz. Nem érdekes a célközönség, a bevétel az érdekes.
2018. máj. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezzel nem mondtál hatalmas újdonságot. Nyilván az egész világ pénz orientált.

De

zenében is van deszpaszító meg van zeneakadémia, könyvben is van szürke 50 árnyalata meg van Hemingway és még sorolhatnám.


Így filmben is van tucat képregény film és van ami ennél többet képvisel.

2018. máj. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!