Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Végtelen Háborúban Thanos...

A Végtelen Háborúban Thanos miért nem ezt teszi inkább?

Figyelt kérdés

Spolier

Szóval Thanos mikor megszerzi az összes követ, miért öli meg az univerzum felét ahelyett, hogy 2x-3x-végtelenszer több élelmet teremtsen? Abból indult ki, hogy egy idő után, ha túl sokan lesznek, mindenki éhezni fog, de miért az éhes szájak számát csökkentette ahelyett, hogy több kaját adna nekik? (Csak a filmet láttam,a képregényeket nem ismerem.)



2018. máj. 11. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a kövek birtoklása még nem jelenti azt, hogy több élelmet is tud szerezni. Meg ez a módszer sokkal egyszerűbb volt, ugye számára a fél univerzum eltüntetése csak egy csettintésbe került, ami azért sokkal könnyebb, mint elegendő ellátmányt biztosítani mindenkinek.
2018. máj. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1

De a kövekkel miért nem tud valamit teremteni, ha pusztítani meg igen?

Plusz, mikor ledobja a lányát a szikláról, láthatjuk, hogy ő is érző lény, szóval átérezheti mások fájdalmát, mikor elveszítenek valakit. Még ha élelmezni nagyobb munka is lenne, még a kövek birtokában is, miért mocskolja be a lelkiismeretét egy ilyen tettel? Mert addig oké, hogy régen nem voltak meg az eszközei, ezért gyilkolnia kellett, de a kövekkel már megvan az eszköze, hogy békésen megoldja a helyzetet.

2018. máj. 11. 19:26
 3/3 A kérdező kommentje:

Na utánaolvastam, Quorán az első válaszoló elég részletesen összefoglalta (ha tudsz angolul):


[link]

2018. máj. 11. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!