Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The Walking Dead-ben mi ez a...

The Walking Dead-ben mi ez a hülyeség? 6. évad 16, rész és a 7. évadban főleg 4. rész (asszem spoiler)

Figyelt kérdés

Mi ez a baromság, roh@. dtul felhúzott, miért hagyják magukat ??! Úgy b@. szt@. m volna nyakon azt a ge. ci. ládát, hogy 3 métert repül. Komolyan megölte két emberüket és komolyan hidegvérrel végignézték ?? Komolyan odaadják mindenüket ennek a r€. tk€. s iv@. dék f@. szfejnek, ahelyett, hogy rájuk robbantanák a fél világot, vagy egyesével vernék agyon és etetnék meg a kóborlókkal ?? Ennyi szenvedés és túlélősdi után képesek megadni magukat ezeknek ?? Mi ez komolyan, csak én vagyok ki magamból ezek láttán/hallatán ??

mondjátok, hogy 100-szorosan megfizet ezekért az egész t@. kony banda, mert komolyan ott tartok, hogy nem nézem tovább ezt a gáz hülyeséget, elegem van ..


2018. máj. 11. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne nézd tovább, már csak azért sem mert nem bírod idegekkel. A következő évad nem szól másról mint a cicaharcról hogy épp ki fenyeget kit, ki baszik ki a másikkal és közben hullanak az emberek mert egyik is támad, a másik is.
2018. máj. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Mielőtt idegosszeroppanast kapnal megjegyzem hogy /spoiler/ a hetedik evad vegen ki fogjak iktatni végleg a megmentoket ,90%at megolik, negant pedig elkapjak es jól be szopja a branert /spoiler/ csak mondom mielőtt agyvérzést kapnal meg szetfejelned a monitort.
2018. máj. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aztan goldolkodj el, hogy Negan sokkal jobban csinalja. A ertelemszeru fennmaradashoz, sokkal jobb az o rendszere.
2018. máj. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem a Rick bandája perspektívából nézed a sorozatot, akkor pont ők a rossz fiúk. Most már szinte bárkit kérdezés nélkül megölnek, legyen az bármilyen ártatlan ember, mert annyira fosnak idegenekben megbízni. A nyolcadik évados húzásaikon is látszik hogy könyörtelenül lelövik és átverik azokat akik hajlandóak lennének feladni a harcokat és beállni a békés osztagba.


Elvakult fannak kell lenni ahhoz, hogy valaki még mindig azt higgye hogy ők csinálják jól amit csinálnak.

2018. máj. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az előzőekhez.

szerintem nem kell ehhez elvakult fannak lenni.

egy élősködő hűbérúr alattvalóit iktatta ki rick.

azon csodálkoztam,hogy nem hilltopp-ban tömegmészárolta le őket.

logikus lépés.

pedig én általában a gonosznak szoktam szoktam szurkolni,de itt nem.

a franc se élne csicskaként negan birodalmában.

mert nála nemcsak a megsarcoltak csicskák,hanem a saját emberei is.

meg ha jó nőd van,akkor azt lenyúlja és megkúrja az a vigyorgó fa-sz.

eltűrnétek ezt?


amit meg írsz kérdező ott egy sakk-matt helyzet van.

kénytelenek voltak egy ideig meghátrálni a visszavágás előtt.

az alap balfa-szság ebben,hogy negan tudta,hogy rickék precíz pontossággal és hatékonysággal felszámoltak egy teljes megváltó helyőrséget.

ilyesmire pedig csak egy végsőkig elszánt és gyakorlott banda képes.

és ennek ellenére életben hagyta őket csicskának.

ez volt itt komoly taktikai hiba,nem pedig rickék

ideiglenes meghunyászkodása.

2018. máj. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Huu, megnyugodtam, hogy megkapják. De jelenleg alig bírom nézni, tényleg az ideg szétb@. sz.

Egyébként azt se értem, hogy az összes csicska, akiket sakkban tart Negan, mi a szarért nem lázadnak fel, fognak össze rickékkel, vagy akár egyedül és teszik el láb alól ezt a szemet mocsadékot ??

2018. máj. 12. 09:00
 7/7 A kérdező kommentje:
Rick (elírás nagybetű)
2018. máj. 12. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!