Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ki a mai élő...

Szerintetek ki a mai élő legnagyobb akciósztár?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanokra akik legfőképpen akciófilmekben szerepeltek, azzal lettek híresek mint Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Jet Li, Steven Seagal, Bruce Willis, Jean-Claude Van Damme, Jason Statham, Dolph Lundgren stb. Nektek ki a kedvencetek a maiak közül?

2018. máj. 14. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jason Statham, Kiefer Sutherland, Liam Neeson.
2018. máj. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
a 80-as 90-es években egyértelműen schwarzi volt a legnagyobb akciósztár,maga mögé utasítva stallone-t és willis-t.szerintem ők 3-an voltak így sorrendben az akció műfaj királyai.Van Damme, Seagal, Doplph ,pedig csak az ő farvizükön evickélt.Kiemelném még Jackie Chan-t aki legalább akkora akciósztár mint az első 3 említett,sajnos hollywood elég későn kapta fel,de még így 60-on felül is kemény filmeket csinál mint pl az idegen.s ha már a mai akciófilmek Tom Hardy,Liam Neeson,Mark Walhberg,Jason Statham,Tom Cruise,Keanu Reeves(John Wick)Denzel Washington(a védelmező) ezeket még megemlíteném.Bocs a terjedelmes válaszért,de Te kérdezted :)
2018. máj. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Számomra Donnie Yen is a listában van.
2018. máj. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Bruce Willis higgadt tököslegényt szokott játszani, Jason Statam, Van Damme jól bunyóznak. Schwarzenegger izomkolosszus volt. Stallone=Rambo... mindegyiket másért imádtam a maga idején, de lassan már kiöregszenek...


A maiak Jason Momoa, Dwayne Johnson. Vállt vállnak vetve szoros a verseny köztük szerintem. De egyértelműen ők a trónörökösök.

2018. máj. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Bruce Lee a kedvenc és a példakép.

Az eddig említettek közül Arnold Schwarzenegger, Bruce Willis, Dolph Lundgren, Jackie Chan, Sylvester Stallone, igazából az összesnek vannak nagyon jó filmjei.

De ott van még Mel Gibson, Chuk Norris is, akik szintén jól alakítottak.

2018. jún. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Jason Momoa és Dwayne "The Rock" Johnsson. Ők ketten a méltó örökösei a régi idők gyúrós akciósztárjainak.
2018. júl. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!