Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Segítőkész South Park rajongók?

Segítőkész South Park rajongók?

Figyelt kérdés
Szóval. Van ez a videó http://www.youtube.com/watch?v=E7cNhYwb3_w&feature=related Butters nyuszi dala. Barátom egyszer énekelgette, én megjegyeztem és azóta kiűzöm vele a világból :D Ma mutatta meg ezt a videót és azt mondta, hogy igazából ez a vége. Mert hogy a nyuszi valójában oroszlán volt vagy mi és hogy az angyal egyre kisebb állattá változtatta. Mikor mondtam neki, hogy mutassa meg azokat is, akkor aztmondta, hogy nem :( Mert már így is elég idegesítő az első két sor :D Engem igazából így ez a sztori érdekel, hogy hogy lesz az oroszlánból hernyó :D És erről szeretnék vagy videót, vagy infót, hogy melyik részekben énekli, mert barátomnak megvan minden rész a 13. évadig és akkor eltudnám őket kérni, de youtuberól is tökéletes lenne. Ha nem is minden része, de minél több... Előre is nagyon köszönöm :)
2010. jún. 14. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
En mar lattam az osszeset, de valahogy nem remlik ilyen dolog benn h oroszlnbol nyul lesz
2010. jún. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát a barátod elég rosszul emlékezhet, ez így kezdődik, és ez a vége :).
2010. jún. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát akkor nemtudom.... :S De ma sikerült kikönyörögnöm, hogy keresse meg azokat a részeket :D Majd akkor meglátjuk.. :/ De azért köszönöm :)
2010. jún. 15. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!