Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars-kérdés. Mit gondolto...

Star Wars-kérdés. Mit gondoltok, mi lesz Rey és Poe Dameron között? Van esély rá hogy összejöjjenek?

Figyelt kérdés
A legutóbbi rész végén nem kevés kémia volt köztük, mit gondoltok, lesz valami köztük vagy csak barátok lesznek? Esetleg olvastatok valami hivatalos információt vagy teóriát ezzel kapcsolatban, vagy nektek van esetleg valami elképzelésetek? Ti örülnétek ha összejönnének? Vagy inkább Finnel, vagy Finn Poeval? (Kylo Rent most hagyjuk, tudom hogy vele boronálják össze leginkább Reyt de ő sötét oldal, összeegyeztethetetlenek. Itt az a kérdés hogy poe vagy Finn.)

2018. máj. 21. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem gondolnám,de nem értem szerencsétlen Reynek minek kell mindenképp pasit keríteni. Van hogy enélkül is kerek egész a történet
2018. máj. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Én sem gondolnám. Ha már valakivel össze akarják hozni akkor Finn (ha Rose meghal) vagy Ren. Azért mondom inkább Rent mert mégiscsak "Skywalker" és nem hinném hogy úgy fejeznék be ezt a 9.részt (ami várhatóan az utolsó a Skywalker filmekből) hogy meghal a karakter. De csak ezért mondanam őt.
2018. máj. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem hülyeség, pár másodpercet voltak együtt a képernyőn, és az, hogy egymásra mosolyogtak, még szerintem nem akkora nagy kémia. De amúgy végülis nem bánnám ha összejönnének, csak kicsit logikátlan lenne. Finnel az én szememben csak barátok, remélem abból a kapcsolatból nem is lesz semmi több. Kylo-val meg nem tudom, szerintem arra van a legtöbb esély de szerencsére sztem az nem egy nyálas cuki romantikus izé lenne hanem szerintem Kylot megölik mert mondjuk feláldozza magát Reyért vagy valami és úgy érezhető a szeretet de nem csókolóznak vagy semmi. Én legalábbis ebben reménykedem, ha az a tervük hogy összejöjjenek. De a legjobb az lenne, hogyha nem, és Kyloból végre lenne egy tökös gonosz, és Reynek meg ki kéne találniuk egy jó véget mert ha jól emlékszem azt olvastam hogy Daisy nem akar további SW filmekben szerepelni szóval kétlem hogy összehoznák valakivel úgy hogy együtt is maradjanak, hacsak nem akarnak megint eljátszani valami olyat mint Padméval. De amúgy szerintem nem is kell neki pasi, jó így, a kánon alapján Luke-nak sem volt párja és jól elvolt xD
2018. máj. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Milyen nem kevés kémia? Kb köze nincs egymáshoz a két szereplőnek, azon kívül hogy mindketten az Ellenállás oldalán harcolnak.

Elég csúnya baki lenne a rendezőtől, ha két teljes epizód alatt még csak nem is létező kapcsolatra akarna építeni a harmadikban egy romantikus szálat.

2018. máj. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom te hol éreztél kémiát köztük, de Kylo és Rey között van kémia. Meg Finn és Poe között is, de Rey és Poe között...

Alapvetően az 1. válaszolóval értek egyet. Miért is kéne, hogy Rey bárkivel is összejöjjön?

Kylo-val azért boronáljuk össze sokan, mert mégiscsak amolyan alfahím típus, oké hogy egy hisztigép, de akkor is a legsanszosabb.

2018. máj. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Mind a kettő egy hulladék karakter. Illenének egymáshoz.
2018. máj. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Ugye tudod, hogy egyedül is remekül megvan?
2018. máj. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

Tuti, hogy nem jönnek össze. Ha Rey összejön egyáltalán valakivel az csakis Kylo lehet. Nyugi, eszem ágában sincs ezt kifejteni.


Én személy szerint, egyáltalán nem örülnék, ha a végén Poe-val jönne össze. 2 film alatt nem is találkoztak! Nincs semmi, amire építeni lehetne, egy köszönésen kívül. Ez lenne a főszereplő szerelmi szála? Na, ne már... Szerintem egy ilyen fordulattal, minden eddigit alulmúlnának. Már sokkal előbb kellett volna találkozniuk ahhoz, hogy a végén ne érződjön erőltettnek és légbőlkapottnak a kettejük kapcsolata.


Valamint igen, olvastam erről.

SPOILER

Azt ugye tudni kell, hogy a 9. részt forgatókönyvét újraírták. Ekkor tájt kérdezték Daisy Ridley-t (Rey), hogy van-e esély Poe+Rey-re. A színésznő azt felelte, hogy bár még nem olvasta az új forgatókönyvet, de az tuti, hogy Poe-val nem fog összejönni. Tehát úgy vélem, erről ennyit.

2018. máj. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%

Lehet hogy lezbikus...

Viszont Poe és Fin? Fujj ne már...szerintem gáz lenne és nagy csalódás. Tuti nagy felháborodást keltene a nézők részéről.

2019. máj. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!