Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki már látta az új Solo...

Aki már látta az új Solo filmet: nektek hogy tetszett? Érdemes moziban megnézni?

Figyelt kérdés
Aki már látta a Star Wars legújabb részét, a Solot, az el tudná mondani lehetőleg SPOILERMENTESEN hogy milyen volt, az eddigi filmekhez képest is akár, tetszett-e, megéri-e megnézni a moziban?

2018. máj. 25. 16:54
 1/3 Captain Logic ***** válasza:
0%
Nem. Filmnek is béna, Star Warsnak meg a legbénnám. Majd enkórról otthon…
2018. máj. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Na én pont a moziból értem haza, úgyhogy friss az élmény :)


Összességében egy erős közepesnek mondanám így elsőre. Maga a film tök fölöslegesen készült el, semmi újat nem mutat, lényegében az elejétől a végéig fanservice, de annak azért jó volt. A poénkodást most nem éreztem annyira eltúlzottnak, mint mondjuk a Zsiványban meg a Jedikben, amik voltak, azok szerintem beleillettek. Ehrenreich színészi teljesítménye sem volt kirívó, mint ahogy azt a forgatási pletykák terjesztették és volt egy csomó apró gesztusa ami olyan Han Solos volt. Lando karaktere nekem túl ripacs volt, a droidjával együtt, Chewbaccát viszont nagyon, bírtam, talán jobban is mint a korábbi filmekben. A többi karakter nem nagyon érdemes említésre. A történettől ne várj sokat, egyik fanservice jelenet követi a másikat és lényegében ennyi.


Összességében kb. a Marvel filmek szintjére tudnám elhelyezni, egy jó kis iparosmunka, ami a pénzét megéri ugyan, de nem vesztesz vele sokat ha nem látod. Mondjuk a Baljós árnyakat meg a Klónok támadását nem tudta alul múlni, viszont van egy olyan érzésem hogy a számozott rész gyűlölőknek tetszeni fog, mert itt minden úgy történik, ahogy az ember elvárta.

2018. máj. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nagy Star Wars rajongó vagy akkor ne hagyd ki. Ha az előző filmekhez viszonyítom akkor nincs az élmezőnyben. De nem volt rossz. Ez egy laza kalandfim lett.

Amúgy nem baj hogy csináltak az olyan Star Wars filmet ami az alvilágban játszódik. De én a Disney helyében Han karakteréhez nem nyúltam volna.

2018. máj. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!