Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Yotube-on hol tudom megnézni...

Yotube-on hol tudom megnézni hogy melyik videót filmet fel tudom tölteni és nem lessz letiltva az egész világon?

Figyelt kérdés

2018. máj. 26. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Semmilyen filmet nem tölthetsz fel. Ha egy kép- video- vagy hanganyag szabadon terjeszthető, akkor fel van mellette tüntetve, esetleg tematikus gyűjtőoldalon kategóriába rendezve.

De olyan biztos nincs, hogy te bárki filmjét csak úgy feltöltheted, mert nem vagy biztos a jogi állapotában. Automatikusan a "nem terjeszthető" státuszát kell feltételezni, amíg az ellenkezője be nem bizonyosodik (ennek mikéntjét majd te meghatározod: rákeresel, felkeresed a jogtulajt, engedélyt kérsz, stb...).

2018. máj. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor csak akkor tudhatom meg hogy lehet e mikor már feltöltöttem? mert am sok film fel van töltve azok mind engedélyt kértek?
2018. máj. 26. 18:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért nem érdemes ezzel próbálkozni, mert ha nem terjeszthető filmet töltesz fel, akkor le fogják korlátozni a profilod. Első figyelmeztetések után elveszik a 15 percnél hosszabb feltöltés lehetőségét, a harmadik figyelmeztetés után törlik a csatornát és az összes videóját.


A "bezzeg mások is feltöltik" azért nem jó példa, mert ha azok a filmek is illegálisak és idővel jogtulajdonos általi tiltást kapnak vagy a rendszer automatikusan kiemeli őket és törli, akkor azok a csatornák is törlésre kerülnek. Te csak azt látod hogy még élnek, de bármikor megszűnhetnek ha illegálisan töltöttek fel filmet.


A te szempontodból ez ezért rossz, mert hiába kezdenél el filmeket illegálisan feltölteni, bármikor szó nélkül kaphatsz gyorsan 1-2-3 figyelmeztetést, és ugrott is az egész munkád és időd amit vele töltöttél. Az pedig nem számít hogy privátra vagy nem listázottra van állítva, maga a feltöltés tilos. Így nem használható a Youtube például privát filmtár létrehozására sem.

2018. máj. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De a Gameplayeket nem szedik le, pedig szerző jogot sértenek és még is fent vannak és pénzt keresnek velük, a másik az hogy vannak olyan filmek amik kisebb országok és kisebb költségből csinálták őket és a jogtulajdonost már nem is érdeklik őket, legalább is ezt olvastam.....
2018. máj. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Esetleg még az egész világon tiltva lesz v néhány országban pl Magyarországon lesz tiltva...
2018. máj. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy még csak a jogtulaj használhat bevételre...
2018. máj. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor sem tudja előre megnézni hogy mi lesz a hatása. 3 esélye van a végleges letiltásig, így nincs értelme csinálni. Eleve ne töltse fel más műveit és akkor nem lesz problémája belőle, ilyen egyszerű.
2018. máj. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Töltsd fel a videót úgy, hogy ne legyen listázva, szóval csak te látod és így rövid időn belül megtudod, hogy ki a jogbirtokos. Nem kapsz figyelmeztetést, mert nem tetted közzé.
2018. jún. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!