Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a, , Minden ami Star...

Milyen a, , Minden ami Star Wars" című könyv?

Figyelt kérdés

Hatalmas Star Wars fan vagyok, de nem tudom megvegyem-e ezt a könyvet. Kívülről elég jól néz ki (tudjátok, egy rohamosztagos van rajta), és vastag is, viszont méregdrága. Rákerestem többször is, de semmi véleményt nem láttam, se képet a könyv belsejéről. Van benne tartalom, vagy csak ilyen képeskönyv? Mennyire megy bele a részletekbe? Pl. olyat ír hogy: ez a Halálcsillag, vagy ír olyat is, ami nem derül ki a filmekből?

Előre is köszi!



2015. nov. 16. 15:27
 1/2 anonim válasza:
Én láttam azt a könyvet beülről. Elég részletesen jellemez helyszíneket, szereplőket. Ha Star Wars fan lennék, biztos megérné. Laikus vagyok a témában, de remélem tudtam segíteni. És remélem jól emlékszem :D
2015. nov. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2015. nov. 17. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!