Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bárányok hallgatnak kérdés?

Bárányok hallgatnak kérdés?

Figyelt kérdés

A film elején amikor a csaj először megy Hannibálhoz és beadja neki a kérdőívet akkor azt mondja neki, hogy "Nyomozó kisasszony gondolja hogy ezzel az életlen vacakkal felboncolhat engem?"

Hogy érti ezt? Mért akad ki rajta annyira, hisz gondolom tudta, hogy nagyjából milyen kérdőív lehet.


2018. jún. 1. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Bár rég láttam a filmet és már fogalmam sincs a jelenetről, az idézeted alapján ha ezt ténylegesen a kérdőív kérdéseire mondta, akkor gondolom nem gondolta volna, hogy ilyen primitív lesz.
2018. jún. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A kérdőívet nem a nő írta, a parancsnoka küldte, hogy töltesse ki vele.
2018. jún. 1. 17:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Oké, attól...
2018. jún. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, hogy mi az, hogy "életlen vacakkal", mert ugye mondták a nyomozónak előtte, hogy nem adhat be neki se semmilyen íróeszközt, se vastagabb fajta papírt. Most akkor arra gondolt?
2018. jún. 1. 19:50
 5/7 A kérdező kommentje:

De amúgy itt a film.

[link]

2018. jún. 1. 19:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem arra utal, hogy a kérdőívben a kérdések unalmasak neki.
2018. jún. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

pszichiáterként pontosan tudta,hogy a tesztben melyik kérdés mire irányul és valószínűleg a tesztben lévő kérdések átlagemberek intelligenciájának megfelelően készültek,ezért sértődött meg rajta,mert ez kb arról árulkodott,hogy nem néztek utána,hogy ki ő mi ő.


szóval olyan élethelyzet volt,mintha egy autószerelőnek a probléma elmondása után elkezdenéd kifejteni,hogy hogyan is kell megcsinálnia az autódat.

vagyis kb mintha full hülyének és hozzá nem értőnek néznéd.

2018. jún. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!