Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars Anakin fénykardja?

Star Wars Anakin fénykardja?

Figyelt kérdés
Kérdésem , hogy miért látták jónak,hogy a fénykardját kettétszakítják? Csak mert szerintem jobb lett volna, ha mindig megkapja vki a kardot, azaz anakin emléke mindig fent maradna , helyette két balfék kettészakítja...Ez csak az én véleményem.:)

2018. jún. 4. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem szándékosan csinálták, mind a kettő magának akarta és ez lett a vége. Ezzel azt akarták szimbolizálni hogy mindketten ugyanolyan erősek. Mondjuk Kylo nem értem mit izmozott, neki ott a piros keresztes kard, az sokkal menőbb is, Reynek meg nincs másik fegyvere. Meg aztán, egy sötét erőhasználó miért akar jedi kardot birtokolni? Makes no sense...
2018. jún. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor is , miért így írták meg ? Én teóriám, de sztem a disney ehhez sz5rt sem ér mi mit jelent a SW univerzumban. Komoly ereklyét tettek tönkre.. :/
2018. jún. 5. 10:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy ha a Disney a VII. részben nem hozza vissza a kardot azzal hogy Maz Kanata megtalálta valahol, akkor nincs miről beszélni mert a kard nem is lenne, hiszen Luke kezével együtt a semmibe lett a Birodalom visszavág végén. Szóval ezt több oldalról érdemes szemlélni. Amúgy meg az is lehet összerakják, talán mindkét darabja Rey-nél van.
2018. jún. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kard eredetileg (ereklye?) elveszett a Birodalom Visszavágban, 1980-as filmben. Csak az új epizód hozta vissza ezt.


A film nagyon erősen erőlteti, hogy hagyjuk el a múltat (az eredeti trilógiát), és ez is egy jelenet a sok közül, ahol ezt a látottakban megerősítik. Szépen lassan szakítják el a rajongókat az eredeti trilógiától, meghalnak szereplők, stb.

2018. jún. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%

#4

Igen, így rombolják le a kedvenc univerzumunkat. Miért kell tönkretenni ül egy 40 éves legendát? És ennek a fickònak adtak egy új trilógiát.

2018. jún. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Kylo nem értem mit izmozott, neki ott a piros keresztes kard, az sokkal menőbb is, Reynek meg nincs másik fegyvere"

Oké de ha hagyja, akkor a csaja jól kinyírja a karddal.(erre legutóbb ráfázott) Szóval én értem miért izmozott. Azt már nem értem miért nem Kylo-hoz ment a kard aki elvileg erősebb is, és rokon is, de ezt gondolom majd megtudjuk jövőre.

Ettől függetlenül, nem tartom akkora központi problémának a széttört kardot, mint te, kérdező, de az biztos, hogy nem vagy egyedül a véleményeddel.

2018. jún. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem voltak sokkal SOKKAL nagyobb gondok is a filmmel, mint a kard.
2018. jún. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Miért kellett egyáltalán elkészíteni a filmet? Jobb lett volna, ha el sem készül. Kinek hiányzott? Miért egy ilyen szerencsétlenre bízták? Kylo milyen főellenség lesz az utolsò részben?
2018. jún. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%
Amióta a Disney megvette a Star Warsot ne keress benne logikát!
2018. jún. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igazából azt vettem észre (magamon is), hogy az igazi SW fanok a legendákat tartják az igazi folytatásnak (Luke jedi mester, Leia jedi stb.)
2019. jún. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!