Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mitől alakult ki Boba Fett...

Mitől alakult ki Boba Fett hatalmas kultusza?

Figyelt kérdés
Számomra érthetetlen, hogy egy 10 másodperces szereplő, hogy eltt a Star Wars birodalom egyik legikonikusabb alakja. Szerintem többen ismerik, mitn Qui Gont vagy Darth Sidioust. Nem találom a megoldást :D
2018. jún. 8. 05:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy a SW körüli kultúrának csak egy kis része a filmek. Nagyobb része a könyvek, játékok. Boba Fett pedig ideális alapanyag mindkettőhöz. Egyrészt azonnal felismerhető, így bármilyen termékre ráteszed, bárki 10 méterről felismeri. Másrészt, jól illeszthető pl. lövöldözős játékokba, ellenben pl. Darth Sidioussal. Harmadrészt, mivel szinte semmit nem tudni róla, ezért bárki kitalálhat bármit, és az jó eséllyel nem mond ellent semminek.
2018. jún. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értettem. Konkrétan jó ha az összes játékideje az V. és VI. részben együttesen kitett 3 percet, nem ölt meg SENKIT, és beleesett az 1000 évig emésztő gödörbe. Abszolút egy mellékszereplő volt. Biztos tetszett az embereknek a páncélja.
2018. jún. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szintén értetlenül állok a dologhoz. A filmeket tekintve gyakorlatilag semmi jelentősége nem volt a karakternek, még Acbar is többet nyújtott az ominózus egysorosával, pedig ő is igen jelentéktelen szereplő volt a filmekben.

Persze ahogy írták, könyvekben, képregényekben lehet, hogy rendesen ki van dolgozva a karakter, de én nem olvastam semmi Boba Fett művet, így erről nem tudok nyilatkozni.

2018. jún. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a futurizált hoplita sisakja miatt leginkább.

az a sisak az ókori világ legnagyobb hadseregébe a perzsákba is beleállította a sza-rt.

a ninja felszerelése miatt-a 80as években mindenki ninja akart lenni ha nem tudnád:)-

és mert nem félt még vadertől sem.

2018. jún. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!