Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars, szerintetek ki nyerne?

Star Wars, szerintetek ki nyerne?

Figyelt kérdés

Sziasztok, azt szeretném tudni , hogy ki hogy vélekedik e párosításokkal, hogy ki nyerne


Rex százados vs Boba Fett

Darth Vader vs Darth Malgus

Darth Nihilus vs Darth Maul

asajj Ventress vs fiatal Luke Skywalker



2018. máj. 13. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Rex vs Boba: Szerintem elég simán nyerne Boba.

Vader vs Malgus: Nagyon jó kérdés, Malgus egy állat volt, de vívásban simán meg lehetett verni ha valaki gondolkodott a harc közben, illetve elég sérülékeny is volt az arca miatt, a nagy előnye hogy tud villámot szórni, amivel akár azonnal szét is barmolhatná Vader felszerelését.. De Vader erő fojtása is hatásos lehet Malgus ellen. Igazából nagyon hasonló típusú Sith-ek voltak, de én Malgust mondanám. (Egyébként Star Wars kisokosnak van egy pont ilyen videója, nézd meg ha érdekel bár ott ő Vaderre teszi a voksát)


Darth Nihilus vs Darth Maul: Nihilus még azelőtt megnyerné a harcot, mielőtt elkezdődni, a Sith konkrétan több száz jedit ölt meg percek alatt, Maulnak azelőtt kiszívná az erejét, mielőtt közel kerülne hozzá. Vívásban valószínűleg erősebb Maul, de ennek semmi jelentősége nincs, mert már azelőtt halott lenne, mielőtt az első csapást bevinné.

Assajj Vs Luke: Szerintem Ventress nyerne, de kérdés hogy még az ep 5. alatti Lukeot vagy az ep 6. utáni lukeot érted fiatal luke alatt, ha az utóbbi akkor neki lenne több esélye.


BTW imádom az ilyen kérdéseket, jöhet még bárkitől bármilyen párosítás :D

2018. máj. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Énis imádom,épp ezért írtam ezt :D
2018. máj. 14. 00:03
 3/7 A kérdező kommentje:

Kíváncsi lennék olyan véleményekre is, mint pl

Grievous vs Darth Maul

Kylo Ren vs Ashoka

Darth Vader vs Darth Revan

2018. máj. 14. 00:14
 4/7 A kérdező kommentje:

Oh es egy

Yoda vs Darth Nihilus


Bocsi a tolakodásért, csak izgat a Téma. 17/f :D

2018. máj. 14. 00:17
 5/7 anonim ***** válasza:

1.Boba

2.Vader

3.Nihilus

4.Luke(már, ha ez alatt a Jedi visszatéres Lukeot értjük.)

2018. máj. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Grievous vs Maul: Valószínűleg Maul nyerne, de nagy kérdés hogy melyik Grievousra gondolsz, ha az eredeti 2000-es CW-ra akkor van esélye a tábornoknak, de alapjáraton még így is Maulra szavaznék.


Kylo Ren vs Ahsoka: Hú jó kérdés, a Rebelsbe csak bele-bele néztem szóval Ahsoka erejét nem nagyon tudtam felmérni, de én rá tenném a voksom.


Darth Vader vs Darth Revan: Fúú, gondolom mindenki utálni fog de szerintem Revan nyerne méghozzá simán. Vader jó vívó, de megragadt egy tanítvány szintjén, és azokkal a sérülésekkel amik neki vannak elég nehéz mozogni, szóval relatív lassú is, az erőképességei meg bár jók, de kimerül az erőfojtásban (vaderként).

Revan meg (miért írja mindenki Darthnak? :DDD Élete kb negyedét töltötte sithként, és nem is aként halt meg) minden idők egyik legnagyobb jedije, kiváló vívó és kiváló erőhasználó, bár ő szerintem inkább tábornokként, hadvezérként volt erős mintsem harcosként, ettől függetlenül egyike minden idők 10 legnagyobb erőhasználójának.


Yoda vs Nihilus: Jó kérdés. Yoda valószínűleg jobb vívó volt, úgyhogy a csata azon dőlne el, hogy közel tudna-e kerülni Nihilushoz. Erőhasználóként meg ugye nincs kérdés, minden idők legjobb jedi erőhasználója minden idők legjobb (vagy talán második legjobb vitiate mögött) erőhasználója ellen, ám én az erő-elszívás miatt Nihilusra voksolnék, szerintem egyszerűen kiszívná yoda erejét mielőtt az meg tudná támadni

2018. máj. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2018. máj. 18. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!