Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem tetszik sokaknak a...

Miért nem tetszik sokaknak a Solo:Egy star wars történet c. film?

Figyelt kérdés

Szerintem az újak között ez volt a legjobb, főleg az előző kegyetlen fos rész után.

Elvileg ez az első sw film ami anyagilag bukás volt



2018. jún. 8. 21:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
Újabb Star Warst vártak. Nem azt kapták.
2018. jún. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
2018. jún. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%

de a legdrágább is volt,úgy meg nem nehéz bukni.

meg ugye az előző gyalázatos troll rész miatt még bennünk van a tüske is és haragszunk az egészre,plusz beszállt egy versenybe a bosszúállók 3al és a deadpool 2vel.

de 2-5 éves viszonylatban már nem hiszem hogy bukás lesz,szóval az árát vissza fogja hozni-dvd,tv vetítési jogok-csak nem pár hét,hanem pár év alatt.

2018. jún. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Igazság szerint nekem úgy tűnt, hogy a stúdió el akarta ásni a filmet. Alig volt promóció. A Last Jedi első teaser trailere 2017. ápr. 14.-én jött ki, maga a film pedig 2017. december 14.-én. Az 8 hónap. Ellenben a Solo első trailere 2018. febr. 5., míg a film 2018. május 24. Az kb. 3,5 hónap. És az Infinity War 2. hétvégéjén nyitott, ami elég rossz ötletnek tűnik.

Szóval szerintem Kathleen Kennedynek nem tetszett, és úgy gondolta, hogy ezt inkább könyveljük el veszteségnek. Vagy lehet, hogy annyi pénzt költöttek a forgatásra, hogy nem maradt elég a marketingre. Vagy csak későn jött össze a produkció, és akkor már nem maradt idő.

Ugyanarról a közönségről beszélünk, akik 4 milliárd dollárt szedtek össze a Transformers franchise-nak. Ez az elképzelés, hogy a filmek minősége miatt a fanok otthagyták a Star Warst, finoman fogalmazva röhejes. Reklám, megjelenési idő és még több reklám kérdése. És a Solo annyi reklámot kapott, mint egy Kingsman 2 vagy Pacific Rim Uprising. És annyi pénzt is keresett.

2018. jún. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
*Deadpool 2. hétvégéjén
2018. jún. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
28%
A Deadpoolt ne emlegessük, az a filmipar szégyene, ha van hulladék film hát akkor az az. Én még ugyan nem láttam a filmet, de amit olvastam róla (objektív kritikát, nem butthurt fanboy 3,14csogást) azok alapján jó filmnek ígérkezik a Solo, remélem még lesz lehetőségem moziban megnézni. Hogy miért nem tetszik egyeseknek? Mert szánalmas a hozzáállásuk meg a hisztijük, ők mivel a 8. résztől nem azt kapták amit elteoretizáltak magukban, így eldöntötték hogy minden ami innentől SW logó alatt jön ki az csakis rossz lehet, és most ők "bojkottálni" fogják a filmet (cöhh), meg anélkül adnak rá 0 értékelést, hogy látták volna. Szánalom a köbön. És általában az ilyen emberek tartják sokra az olyan, tényleg hulladék filmeket, mint az említett Deadpool, aminek mindkét része versenybe szállhat az évtized legrosszabb filmje címéért, az erőltetett altesti poénjaival, az alpári gusztustalankodásával, és az infantilis színészi játékával. Na ahhoz képest minden új SW film Oscar-díjas műremek. Egyébként a spin-off filmet (azt az egyet ami kijött a Solo előtt) jobban fogadták nagy általánosságban, a Zsivány Egyes kifejezetten osztatlan sikert aratott, megjegyzem jogosan, nagyon jó lett, szóval ezért sem értem a hisztit. Habár az előzetes alapján nekem is volt pár fenntartásom, a visszajelzések meg a sajnálatosan belefutott spoilerek alapján jó kis filmnek néz ki. Ha mást nem, hát Emilia Clarke miatt is tuti érdemes lesz megnézni, kegyetlen az a csaj. :D
2018. jún. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%

A bukás okait már leírták előttem


Egyébként (legalábbis én úgy tapasztalom) egyáltalán nincs "gyűlölet" vagy ilyesmi a film körül, nincsenek olyan viták mint a 8. rész után volt, ami a SW történelmének legnagyobb szégyene a HS mellett.

Egyszerűen sokan nem nézték meg, akik látták azok szerint így általánosságban véve egy "ok" film lett, semmi extra de nem olyan gyenge mint a TLJ volt, volt néhány emlékezetes jelenete (mindenki tudja hogy melyikre gondolok elsősorban)

A színészi alakítások is rendben voltak, nagyon sokan szinte "rettegtek" Alden játékától, annyira egyáltalán nem rossz (olyan van mint Gal Gadot Wonder Womanként), Lando meg Donald Gloverrel isteni lett, a mellékszereplők is elmennek, egyedül Qi'Ra volt gyenge, bár Emilia Clarkeot senki sem a színészi teljesítménye miatt szereti, de végülis még ő sem volt annyira rossz mint amennyire sokan mondják.

2018. jún. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
45%
Kinek nem tetszik? A tavalyi résznél sokkal jobb.
2018. jún. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%

Tekintve, hogy az ízlés nem köz(önyös) dolog, hanem egyéni, ezért biztos van, akinek nem tetszik valami, ami neked igen. Ezen nem kell meglepődni.

Az, hogy neked tetszik, és 2-3x elmész megnézni, nem fog változtatni azon, hogy a tömegeket nem vonzza oda. Solo ikonikus badass törvény kerülő szex szimbólum: túl nagy kihívás ahhoz, hogy sikeres legyen egy ilyen film.


- Botrányok voltak: Kirúgták az első rendezőt, akiben bízott a tömeg és szakmaibbnak tartották, mint a Disney. Eredmény: sokan akkor is utálni fogják ezért a filmet, ha amúgy tetszene nekik. (Emberi tulajdonság az érzelmi (sértődés) alapú döntés).

Továbbá ennek a botránynak következménye, hogy idő szűkében kellett újra forgatni. Az elkapkodott munka működhet, de nem lesz az, amire büszke lesz az elkövető: Eredmény egy silányabb rendezés.


- Elég vacak képek voltak a filmben, amiket nem lehet kimagyarázni, hogy miért csináltak. Világításból kettes alá.

- Nagyon drága volt a film (a dupla rendezés miatt). Nehéz ekkora költséget kitermelni. ÉS IGEN! Az első hónapban megtett teljesítmény a mérvadó, nem az x év múlva és nem a DVD, meg a Hangszórós alsónadrág eladás számít sikernek egy filmnél, hanem az első fogadtatás.


- Ha ezt a filmet átnevezik a "raboljunk ki vonatot űrhajóval" című filmre, nagyobb sikere lett volna.

2018. jún. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
56%
Miért riasztanak el egyeseket a pletykák? Egyeseknek ez tényleg elég ahhoz, hogy ne nézzék meg a filmet? A legtöbb nézőnek jobban tetszik, mint a tavalyi. Főleg azoknak, akik ismerik a SW univerzumot. Miért egy ilyen jò film bukik? Van egy olyan érzésem, hogy ennek a tavalyi rész az oka.
2018. jún. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!