Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvenc karaktered a...

Ki a kedvenc karaktered a Marvel filmes univerzumból?

Figyelt kérdés
Nekem 2 kedvencem van, Tony Stark és Nebula. Vasembert szerintem nem kell magyarázni, hogy miért, Nebulában pedig a története, és az ahogy változik a jelleme.(a Végtelen háborút még nem láttam)

2018. jún. 13. 00:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Shuri, Tony Stark, Peter Quill, Bucky, Doctor Strange, Clint Barton. Kicsit sok lett, de közülük már tényleg nem tudok választani.
2018. jún. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Amerika kapitány
2018. jún. 13. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Első: Buckyt és Sólyomszemet én is nagyon bírom.

Második: te mit szeretsz Amerika kapitányban? Én őt valahogy egyáltalán nem bírom. (Ne értsd félre, csak kiváncsi vagyok.)

2018. jún. 13. 02:28
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezért:

https://www.youtube.com/watch?v=BW8_usG_B0E

Bízik az emberekben, és ez által inspirálja őket. Van véleménye arról, hogy mi a helyes, és kitart mellette.

2018. jún. 13. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Amerika Kapitány és Vasember a ekét kedvencem.Valahol nagyon különbznek de mégis sok dologban nagyon hasonlítanak,ha érted mire gondolok. Becsület,tisztesség,bátorság,önfeláldozás ha kell,hősiesség.ezek mindkettőjükben megvannak.A kedvencem a tél katonája. ott amit leművel akcióban Kapi az brutális :D
2018. jún. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Megértettem, köszi mindenkinek! :)
2018. jún. 13. 11:03
 7/21 anonim ***** válasza:

Thanos.

Mert csak.

2018. jún. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Amerika kapitany a jelleme miatt nekem is szimpatikus.

Illetve Hulk és Pókember. Az utó bi kettőt nem nagyon kell bemutatni, az első az egyik legmenőbb, a második pedig (gondolom sokunknak) gyerekkorom nagy kedvence.

Egy kedvencet szinte lehetetlen választani.

A Hangya, mint karakter is nagyon király, csak vele nehezebb azonosulni, mert a színész sem a legismertebb és sokkal kevesebb szerepet kapott eddig, mint a többiek.

Amúgy érdekelne, hogy erre a kérdésre van-e, aki egyértelműen Thort írná?!

2018. jún. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Seracco ***** válasza:
Tony
2018. jún. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem szívesen próbálnék sorrendet állítani köztük: Tony, Doctor Strange, Loki, Thor, Hawkeye, Banner, feszültségoldóként Mantis és Korg. Captaint és a wakandaiakat rosszul viselem.
2018. jún. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!