Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film? Mi a címe?

Melyik ez a film? Mi a címe?

Figyelt kérdés
Valami piros gyémántot akar megszerezni egymástól pár ember. Van benne egy kém, aki lány, és egyszer mikor hozzá kerül a gyémánt elcseréli egy ruhára, ami tele van papír pénzzel, aztán beleesik a vízbe. Azt hiszem a végén meghal, de nem vagyok benne biztos. Van benne egy öreg ember is, akinek van egy kutyája. Egyszer a kutya oda viszi neki a gyémántot, ő meg eldobja, mert nem lát jól, és azt hiszi hogy labda és hogy kutya csak játszani akart. Meg egyszer az öreg ember néz egy főző műsort és valahogy átkapcsol a tv egy tornás filmre, és elkezdi tornásztatni a csirkét. Meg valami majmok is vannak benne azt hiszem. Meg olyan rész is volt benne mikor a férfiak egy medencében ültek és az egyiknek nem volt tetkója, ezért rajzolt magának és lefolyt róla. Van akinek ismerős valami kis részlet ezek közül? Nem sokra emlékszem csak arra, de tudom hogy imádtam. Nagyon régen láttam már...

2018. jún. 15. 22:11
 1/2 HalkHogen ***** válasza:
Mr. Magoo
2018. jún. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oh, köszi tényleg ez az
2018. jún. 18. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!