Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az általad legijesztőbb...

Melyik az általad legijesztőbbnek vélt horrorfilm?

Figyelt kérdés
2018. jún. 16. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
olyan még nem volt!
2018. jún. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ugye? Észrevetted, hogy a horrorfilmek nem ijesztőek? A régebbi filmek pedig egyenesen mulatságosak. Hihetetlen, hogy régebben miktől képesek voltak félni az emberek.
2018. jún. 16. 20:12
 3/6 anonim ***** válasza:

A Háromszög. Nem a vérengzés volt ijesztő, hanem, amikor

a főszereplő saját magát kergette a filmben, mivel egy idő paradoxonba került. És amikor erre rájött az egy kicsit fosatós. Az öncélú vérengzés számomra nem félelmetes.

2018. jún. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a horrorokat, így keveset láttam, de (tény, hogy 12 évesen) az Átok alatt nagyom féltem és utána alvásnál is. :D Bár ez kissé gyerekesen hangzik. Lehet, hogy így felnőtt fejjel nem is lenne ijesztő.
2018. jún. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Eden lake, Battle royale
2018. jún. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Érdekes dolog ez. A horror filmek az a baj, hogy az adott pillanatban borzongatnak vagy ijesztenek meg valakit. Pl lesz ez az Apáca c. film, ami ugye a Démonok között 3 tulajdonképp, hiszen abból jön az apáca. Ugye cuki hangeffektekkel tudják színesíteni a horror filmet, ehhez jön egy okádék helyszín. Pince, padlás vagy akármi de a lényeg mindig ugyan az! A kedves szereplő, azaz az áldozat mindig egyedül tartózkodik a pincében. Mit keres egy 20 éves lány éjszaka egyedül egy elhagyatott épület pincéjében? Szörnyű. Itt nem magától a démontól félsz, hanem attól, hogy mi fog történni ott. Egyébként az apácánál maradva, engem kissé felháborít, hogy egy egy apácát gonosznak és gyilkosnak állít be a film, holott az apácák voltak azok régen, akik Isten szolgái, hívő emberek, akik például árva gyerekekről gondoskodnak. Tehát ehhez a két dologhoz értenek a horror filmek! Azt, aki a valóságban jó és tiszta lelkű ember, gonosznak és rossznak állítja be, VAGY lehetetlen és elképzelhetetlen alakokat és/vagy dolgokat jelenít meg! Nincs az, hogy én hajnalban gyalog jövök haza a melóból és attól félek, hogy egy vérszomjas apáca elém ugrik. Sokkal inkább félek attól, hogy a drogos-piás és neveletlen bulizós kis suttyó fiatalok megtalálnak engem és valami lesz. Na tőlük félek! Apácától, Freddie-től, AZ-tól meg a többi lénytől nem! Az ember jelenti a legnagyobb veszélyt!!! Ezért utálok mindenkit.
2018. jún. 19. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!