Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a film címe? Nem mostani...

No Body kérdése:

Mi a film címe? Nem mostani darab és nem is egy remekmű de én mégis látni szeretném.

Figyelt kérdés

Gyerek voltam még amikor láttam ezért mindössze egyetlen részletet tudok belőle feleleveníteni, ami remélem elegendő lesz nektek ahhoz hogy beugorjon róla a film címe.

Íme a részlet: Pár fiatal (talán fősulisok) elmennek (asszem egy barátjuk) régimódi házába ahol aztán rá lelnek valamilyen démon idéző könyvre. A könyv egy démonról szól ezért egyik este a meleg kandalló mellett szórakozásból az egyikük elkezd felolvasni belőle néhány sort miközben a többiek meghallgatják. Majd valahol félbe hagyják a könyvet (azt hiszem egy képhez érve amin a démon látható) és úgy döntenek mást csinálnak az éjszaka folyamán, viszont a könyvet nyitva a kanapén hagyják és a képből kijön valamiféle démon szellem ami elkezdi egyesével megszállni a fiatalokat és az életükre tör. Amiben pedig már nem vagyok biztos azaz hogy azt hiszem úgy szabadulnak meg a démontól a film végén hogy becsukják a könyvet. Mint ahogy említettem nagyon régi film kb. egyidős lehet a Szellemhajóval vagy a Démoni játékkal vagy a Ragyogással (mert hogy ezeket is gyerekként láttam először). Horror filmnek készült az is biztos.



#film #démon könyv
2018. jún. 18. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
2018. jún. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
[link] bocsi az előző a remake.3 rész készült az eredeti főszereplő Bruce Campbell szereplésével és egy mai 3-évadot megélt horror vígjték sorozat,amit csak ajánlani tudok Ash vs Evil dead
2018. jún. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem a gonosz halott.
2018. jún. 20. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!