Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vajon melyik film lehet?

Cody00 kérdése:

Vajon melyik film lehet?

Figyelt kérdés

Láttam még nagyon régen egy horror filmet, de csak részletekre emlékszem.És nem tudom hogy mi a film címe.

Az egyik ilyen részlet például hogy egy terhes nő egy derékszíjjal leszoítja a hasát hogy ne látszódjon(mármint az hogy terhes). A másik hogy egy gyerek mindig kimegy a fürdőszobába és áll egy tükör előtt. Többször is. és egyszer valahogy betörik az a tükör és mögötte van egy kiégett épület rész. egy másik például hogy ugyanez a gyerek vagy valaki aki alacsony háttal áll egy hejségben és mögötte 2 oldalon kádak vannak és egyszer csak mindegyik kádból így fel ül valami de a kádak tele vannak valami cuccal. Nagyából ilyen részletekre emlékszem.És hogy az épület valami intézet szerű lehetett egy erdő közepén azt hiszem de ebben nem vagyok biztos. És egyre másra mindig eszembe jutnak ezek a részletek. Válaszokat előre is köszönönöm.



2017. nov. 6. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ház az erdő mélyén?
2017. nov. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A részletek alapján nekem a Saint Ange ugrik be így elsőre.


[link]

2017. nov. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen a 2 lessz az :) és én még régebben be is írtam a google-ba valami ilyesmi címet, és nem dobott ki értékelhető infót. Akkor ezek szerint nem jól írtam be. Köszi a válaszokat
2017. nov. 9. 09:01
 4/4 anonim ***** válasza:

A Saint Ange-hez kicsit hasonló film az Árvaház, esetleg azt is érdemes megnézni.


[link]

2017. nov. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!