Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sok online sorozatnézéstől...

Sok online sorozatnézéstől elromolhat egy számítógép?

Figyelt kérdés
Ha hülyeséget kérdezek akkor bocsánat nem értek hozzá :) mostanában azt veszem észre, hogy lassult a gépem s gondoltam nem-e az a probléma, hogy mondjuk egy nap megnézek 3-4 részt egy sorozatból. Köszönöm a segítséget előre is :)

2018. jún. 23. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Nem vagyok nagy szakértő, de napi szinten én is simán megnézek 3-4 részt, és eddig semmi baja nincs a gépemnek. :)
2018. jún. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ :)
2018. jún. 23. 10:13
 3/7 anonim válasza:
Némelyik sorozatnézős oldal lehet vírusos, és onnan bekaphat a géped egyet, ami aztán belassítja. Frissítsd a vírusírtód, aztán ellenőrizd vele a géped.
2018. jún. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

frisítsd le a gépet, csinálj vírus keresést

ha nincs SSD a gépbe csinálhatsz töredezetség mentesítést is


semmi köze nincs ahoz, hogy hány részt nézel meg a gépen


esetleg nincs meleg a szobába?? takarítva mikor volt a gép belülről?? proci pasztázás??

2018. jún. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a segítséget :) elhívtam valakit aki ért hozzá,azt mondta semmi baj nincs, de köszönöm mindenkinek. Tisztítva fél éve volt a gép a portól, azelőtt meg 6 évig ment úgy hogy nem volt kitisztítva :))) mert nem tudtam róla hogy olyant is kell, ezt milyen gyakran kell megcsinálni? mondjuk úgy évente?
2018. jún. 24. 10:00
 6/7 anonim ***** válasza:

5-7 havonta ajánlott kitisztítani, és újra pasztázni a procit

ha nagyon poros ronthat a teljesítményén

meg ha nincs SSD a gépbe csak sima winchester akkor csinálhatsz töredezetség mentesítést is

mivel az író és olvasó fej nem egymás mellé írja ki az adatokat néha van egy kis össze visszaság, de töredezetség mentesítéssel egymás mellé rendezi az adatokat

(állítólag az alaplapot is 5 évente cserélni kéne meg az egyéb hardvereket, csak ugye ezt otthoni környezetbe nem éri meg, esetleg vállalatnál, ahol egy nem tervezett leállás komoly kiesést jelent

legalább is nekünk rendszergazdain ezeket tanították)

2018. jún. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szeintem nem a sorozatoktól van, max akkor, ha olyan online oldalon nézed, ami vírusos, így valami ráment a gépedre. Erre figyelj mindig, mert könnyen tönkre mehet a géped.
2018. jún. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!