Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek is nagyon megválto...

Szerintetek is nagyon megváltozott a Cartoon Network?

Figyelt kérdés

10 éve ilyen műsorok mentek rajta: Scooby-Doo show, Billy és Mandy kalandjai a kaszással, Fosterék háza, László tábor, Shaun a bárány, Frédi és Béni, Juniper Lee, Szuperdod kalandjai, Dexter laboratóriuma, Ed Edd és Edy, Bátor a gyáva kutya, Johnny Bravo, Xmen Evolúció stb.

Ma már rá se lehet ismerni a csatornára, teljesen kifordult magából. 1-2 klasszikust azért adhatnának de semmi. A Boomerang testvércsatornája régen csak klasszikus Hanna-Barbera rajzfilmeket adott, ma már csak modern és dedós rajzfilmek mennek ott is.



2018. jún. 24. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Persze. Nem lehet fennmaradni úgy, hogy nem változnak. Akkor azt adták, amit az akkori gyerekek akartak. Most azt adják, amit a mostani gyerekek akarnak. Nem azt, ami mostani huszonéveseknek nosztalgikus.
2018. jún. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Attól még adhatnának 1-2 klasszikust nem halnának bele szerintem. Egyébként a cartoon Network nézettsége is megcsappant.

Amúgy meg nem vagyok huszonéves. 19 éves vagyok..

2018. jún. 24. 13:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek.

A régebbieket teljesen törölték a kínálatból. Az újabbak között meg kevés jópofa akad, bár, azért reméljük, ez később változni fog.

A Boomerangon csodálkozom, mert ott szinte csak klasszikusok mentek egy időben. De szép lassan onnan is száműzték őket, és pár sorozattól eltekintve / Scooby Doo, Tapsi Hapsi új sorozata /tényleg, olyan JimJam-jellegű csatorna lett. Ovisoknak való.

Hiányoznak a régiek...lehetne ilyen nemzetközi retro-rajzfilmeket sugárzó csatorna! És a mai gyerekeknek is tetszenének, legalábbis legtöbbje...

Egyébként nem csak gyerekek néznek rajzfilmeket, hanem a húszon túliak is. Nemcsak nosztalgiából.

2018. jún. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is teteszene, ha klasszikus rajzfilmek is mennének rajta, de azért most is mennek jó rajzfilmek, még ha kevesebb is mint rossz.
2018. jún. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagy hulladék a Cartoon Network. Nézhetetlen, van rajta összese 15 féle műsor. Régen pedig 100 féle műsort adtak. Volt változatosság. Az a baj hogy már nem tudnak mit kitalálni. Az animációik is rondák, a mesék semmiről sem szólnak. Azt meg nem értem hogy ha adnának néhány régi mesét abba miért halnának bele? Régebben is volt hogy visszahoztak több évvel ezelőtt ment meséket. Vagy adhatnának új animéket is pl.
2018. jún. 24. 20:01
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos.
2018. nov. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek. A régi Cartoon Networkön mindenféle évtizedből mentek rajzfilmek, és nagyon jók voltak. Most meg csak pár új megy, amik ráadásul kivétel nélkül gagyik, rondák, buták. Jó lenne egy olyan csatorna, mint a régi Cartoon Network.
2021. dec. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!