Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Love, Simon. Érdemes megnézni?

Love, Simon. Érdemes megnézni?

Figyelt kérdés
Vegyes véleményeket hallottam, szerintetek milyen film?

2018. jún. 29. 17:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem taszít a téma, tetszeni fog.

Ne felejtsd el, ez alapvetően YA, tehát inkább a kamaszok nyelvén szól, egy olyan felnőttnek, aki alapból nem szereti az ilyen könyveket/filmeket, biztosan nem fog tetszeni.

2018. jún. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kamasz fiú vagyok, és nem taszít a dolog
2018. jún. 29. 17:58
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó film, szerintem vicces, aranyos. Nekem az első meleg témájú film, ami igazán tetszett (pedig meleg vagyok).
2018. jún. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tetszett, nem bánom a rá szánt időt, attól függetlenül, hogy volt benne elég sok "cringe" dolog.
2018. jún. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszett. Amellett hogy szórakoztató, remek példát mutat mind a fiataloknak, mind a szülőknek, hogy hogyan kellene bánni másokkal. Én csak ajánlani tudom :)
2018. jún. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

Én ingyen néztem meg, és így abszolút megérte. Nem volt a legviccesebb meleg film, sem a legromantikusabb, sem a legjobb előbújás, sem a legjobb olyan film, ami az első b. Zi szerelmet dolgozza fel, olyan koktélka volt, egynek elment. Aki már látott annyi meleg filmet, mint én (szoktam járni a meleg filmhétre, és letöltöm az összes b. Zi sorit, meg filmet), annak nem fogja nagyon megmozgatni a világát, olyan kis aranyos, mint egy kölyökkutya, akit mondjuk nem vinnél haza, de attól még cuki.


23 mfa

2018. jún. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszett, aranyos volt. Néhány ismerősöm mindennek elhordta a filmet, de pl. nekem és az egyik barátnőmnek nagyon tetszett. Szerintem érdemes megnézni. :)
2018. jún. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, a napokban meg fogom nézni :)
2018. júl. 1. 04:09
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
én fél évvel ezelőtt olvastam könyvben, filmben jobban bejött, könyv nekem zavaros volt, túl sok szereplővel. bár én a szereplőket tök másképp képzeltem el, de fas.za lett.
2018. júl. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

#3

Akkor tudom ajánalni az alábbi filmeket: Bridegroom, Burning Blue, Imák Bobbyért, I am Michael, Szabadesés(Freier Fall/Free Fall), Viharsarok (magyar film), Egy egyedülálló férfi, Isten országa és a Szerelemben és sötétségben. A Szólíts a neveden, GBF, Menedék/Shelter (2007), Kicsapongók és még sorolhatnánk szerintem elég gagyik. Az első két film sorrendje nem véletlen, utána már random írtam a legjobb meleg-filmeket, amit láttam. A Bridegroom egy dokumentumfilm, de MINDENKINEK (hetero, homo, bi, ffi, nő, kamasz, felnőtt, öreg stb) ajánlom!! Nem szeretnék róla sokat írni, mindenképp érdemes megnézni.

Akkor a Love, Simon-ra visszatérve. Ha el is tekintünk a vadidegennel való levelezés és ilyen szintű megnyílás és a végkifejlet szürrealitásától, hogy köze nincs a valósághoz, akkor is volt benne számomra egy elég nagy logikai baki.

SPOILER LEHET!!!

Simon miért fél elmondani a szüleinek, hogy meleg, ha ennyire liberálisak? Utána miért adja úgy elő, hogy borzasztóan ment a coming out? Szerintem a rossz coming out, mikor kitagadnak, kiraknak az utcára, vagy meg sem hallják, ignorálják és szőnyeg alá söprik. Simont a szülei biztosították a szeretetükről.... Ez hol volt rossz?! A gimiben is csak viccelődtek vele, semmi atrocitás nem érte se őt, sem Ethan-t (asszem így hívták a szemüveges meleg srácot).

Meg még valami... a telefon elkobzása. Nehezen hiszem el, hogy a 2018-as USA-ban ilyet meg mer tenni egy igazgatóhelyettes, mikor minden sz***rért beperelnek mindenkit.

2018. aug. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!