Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy olyan filmet...

Keresek egy olyan filmet aminek nincs mondanivalója de akciódús és elszórakoztat?

Figyelt kérdés
Most néztem meg a Csillagok közöttet és hányadék a szememben holott tudom, hogy sokan imádják amit elfogadok. Az ízlésemnek megfelelően olyat keresek amibe nincsenek ilyen mély gondolatok viszon akciódús, pörög, elszórakoztat. (Közben ne kelljen gondolkoznom a foilmen, de az aktuális problémákat is zárja ki) Szeretelem a hábporút a kalandiot és nem szeretem a horrort meg a nyáladzást. Vagyis egy akciódús klisé karakterfejlődéssel. Szeretem mikor gonoszból jó lesz vagy a karakternek be kell illeszkednie egy idegen bolygóra, suliba. A jó válaszokra megy a zöld kéz, köszi!

2018. júl. 4. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Bosszúállók (1-2-...)

A galaxis őrzői (1-2-...)

Mad Max - A harag útja

2018. júl. 5. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

John Wick 1-2

Rambo összes

Hardcore Henry

Felpörgetve

Tökéletes katona


Na, ezek igazi agyatlan zúzdák.

2018. júl. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :D A Marveleseket már láttam de a többi jó lesz. Ment a zöld kéz!
2018. júl. 5. 07:02
 4/6 anonim ***** válasza:

De miért teszed szándékosan tönkre az agyad? :(


Amúgy bármelyik Michael Bay film.

Keress rá imdb-n erre a rendezőre, s nézzed meg miket rendezett, kizárólag ilyen filmek.

2018. júl. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha akciófilm akkor vannak igényesebben a szikla

fegyencjárat,Bourne filmek,Die hard 1-2,halálos fegyver 1-2,mad max ál-arc,taken csak az 1,tolvajok városa

aztán vannak a gyengébb filmek

jack racher 1-2,halálos iramban filmek

shooter

the raid 1-2

az elnök végveszélyben

kill bill 1-2

2018. júl. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D Mert nem azért ülök le filmet nézni, hogy a világ gazdasági problémáiról vagy a környezetszennyezésről és a rasszizmusról filózzak hanem, hogy szórakozzak. Legyen pörgős, kapcsoljon ki, had lépjek le arra a kis időre a problémáim elől.
2018. júl. 5. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!