Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok eddig a fanficem...

Mit gondoltok eddig a fanficemről?

Figyelt kérdés

Elkezdtem írni egy BBC Sherlock sorozattal kapcsolatos fanfictiont, és szeretném róla kikérni pár ember véleményét. Még csak az első rész van kész, de ez egész hosszúra sikeredett, szóval szerintem le lehet belőle szűrni, hogy érdemes lenne-e folytatnom, vagy sem.

Itt olvashatjátok: [link]


Örülnék, ha a hibákat és a javításra szoruló részekre is felhívnátok a figyelmem, azonban ezt ha lehet, intelligens módon tegyétek.


A fanfictionben OCC karakterek is feltűnnek, és nem feltétlenül fogja minden apró részletben követni a sorozatot, de a fő dolgok megegyeznek majd.



2018. júl. 7. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

A "wattán" írtam meg a véleményem két privát üzenetben, mivel sem itt, sem a ficed alatt nem gondoltam megfelelőnek.

Remélem egyszer írsz majd SPN / SupNat fanficet is. :)

2018. júl. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

E/1-et felejtsd el, az írók nagyrsze NEM tud írni benne.


Ahogyan te sem, egyszerűen tolakodóan osztod meg a gondolataidat - szó szerint, még csak egy fejezetet olvastam, de már "sok vagy".


Bocsánat, elhiszem, hogy könnyebb egy-elsőben írni, ám zavaró a sok belső monológ és gondolat.


Amúgy a novellád nem rossz, a személyek sorozathűek (Mrs. Hudson :)), de Sherlockra hivatkozva "a férfi" helyett a nevét írd inkább :)


Más: "a szemek NEM cikáznak" :) A pillantás, a tekintet igen, a szem nem.

2018. júl. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!