Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok jó szellemes horror...

Tudtok jó szellemes horror filmeket?

Figyelt kérdés
Párommal szeretnék majd nézni de kifogytam az ötletekből mert szinte mindet láttam.
2018. júl. 13. 19:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Amityville - Ütött az óra

Amityville Horror - A rettegés háza (1979)

Amityville Horror - A rettegés háza (2005)

Darkness, a rettegés háza

Kísértetjárás Connecticutban 1,2

Árnykép

2018. júl. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
50%

Nem kifejezettem szellemes és nem mostani darab. Nemis az ijesztgetésen van a hangsúly hanem inkább a sztorin. De elég brutális a film és világa! Ez film inkább egy legenda a Gonoszról melyben a gonosz "jó"! kimondott ötször a nevét a tükörben, hogy Kampókéz és megjelenik egy kampóval és kinyír. A múltban élt személy akit kis bűnért elítéltek a tehetõs emberek ezért embertelen módon megcsonkították kezét levágták egy rozsdás fűrésszel majd bekenték mézzel és a Mézember gúny nevet kapta a halála elõtt. Gyilkos méhek ezrei gyűltek testére és kínok között a haláláig marták!

-Kampókéz 1992 Fantasy/horror

-Kampókéz 2 Bucsú a testért 1995 horror

-Kanpókéz 3 Holtak napja 1999 Horror/Thriller

2018. júl. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Furcsa játék6játékok .Két verzió van mind2 nagyon jó
2018. júl. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!