Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film lehetett ez?

Melyik film lehetett ez?

Figyelt kérdés
Nagyon rég láthattam ,beugrottak részletek belőle de nem túl sok.Szóval volt benne egy testvérpár,egy kisvárosban éltek, az egyikük azt hiszem kicsit szellemileg visszamaradott volt.Meg volt ennek a fickónak egy neje aki talán terhes volt,én úgy emlékszem.Szóval ő meg a testvére vadászni mentek az erdőbe.Tél volt.Lezuhant egy repülő ebben az erdőben.A pilóta meg az utasa meghaltak.A gép tele volt pénzzel a ők pedig elvitték magukkal a pénzzel teli táskákat.A nő nagyon akarta a pénzt.De a férj hezitált,hogy nem- e kéne szólni a rendőrségnek.Az asszonnyal nagy viták voltak emiatt mert a nő nagyon kapzsi volt.Aztán kiderült,hogy valamilyen bűnöző pénze és az kutatott utána.Ki akarta nyírni ezt a családot.Ennyire emlékszem,lehet,hogy néhány dolog nem úgy történt benne. Mindenesetre nagyon izgis jó film volt.Jó lenne újra megnézni ha van tippetek légyszi írjátok meg. :)
2018. júl. 13. 20:56
 1/3 HalkHogen ***** válasza:
100%
Szimpla ügy
2018. júl. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 HalkHogen ***** válasza:
Remek film volt, de rég láttam.
2018. júl. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez az a film,tényleg. Ezer köszönet, ment a zöld :)
2018. júl. 14. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!