Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aurora borealis magyar film,...

Aurora borealis magyar film, lattad, mi a velemenyed rola?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszett,megrazo,es elgondolkodtato film.
2018. júl. 15. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Nem volt rossz, sőt több helyen nagyon jó volt, viszont voltak olyan jelenetek, amik nagyon nem tetszettek. Annyira rossz volt a színészkedés, teljesen kizökkentett a filmből és abból hogy ez egy történet amit most nézek nem pedig egy film.
2018. júl. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Melyik volt rossz jelenet?

Melyik szinesz jateka nem jott be?

En ketszer neztem,mert amit eloszor letoltottem,nem volt feliratozva,es sok mindent nem ertettem,mert sokat beszeltek benne nemetul,oroszul is.

Masodszorra mar online,feliratosan neztem.

Torocsik Mari meg idosen is nagy szineszno,teljesen hitelesen jatszotta el a halalat.

Ami furcsa,a Beata novert ugyanaz jatsilotta

2018. júl. 15. 10:17
 3/4 A kérdező kommentje:

Bocs jatszotta,mikor szuletett a baba,es akkor is o volt mikor Olga kereste az anyakonyvi kivonatat?

Vagy csak nekem jott le ugy hogy nem oregedett 60 evet?

2018. júl. 15. 10:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdekes volt. Közepes. Ami nagyon tetszett, hogy (ellentétben a stílus másik oldali képviselőivel) itt nem volt kollektív bűntudat keltés, hanem tényleg az egyén sérültsége, kára, szenvedése volt benne, amit a háború alatt élt át és kísérte el egész életében.
2018. júl. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!