Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a filmnek a címe?

Mi ennek a filmnek a címe?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítséget kérnék, van egy film, aminek már jó ideje nem jut eszembe a címe. Elég rég láttam szóval, ha a leírásom nem pontos akkor elnézést kérek.

Szóval arra emlékszem, hogy volt benne egy férfi, aki valami orvos vagy pszichiater volt es volt neki egy felesége meg egy gyereke és valami elmegyógyintézeti szál volt benne. Vagy is "mentális betegek" voltak benne azt hiszem és ez a férfi akart rajtuk segíteni, mert nem bánt velük jól az orvos vagy valami hasonló. Biztos, hogy drogoztak benne, de azt nem tudom, hogy kitől kapták már, de nagyon érdekel. Emlékszem volt benne valami zongorás jelenet és, hogy ez a férfi ez egy házban lakott a betegekkel meg a családjával és a végére teljesen megváltozott. Kérlek segítsetek, mert nagyon érdekel.



2018. júl. 17. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Ópium - Egy elmebeteg nő naplója

(Vagy, ami még hasonló)

Lélekszakadva

2018. júl. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem a A Stonehearst Elmegyogyintezet jut eszembe.

De tuti nem az.

2018. júl. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!