Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Deadpool most végülis a jó...

Deadpool most végülis a jó vagy a rossz oldalon áll?

Figyelt kérdés

2018. júl. 19. 04:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs jó vagy rossz oldal. Ez az Egy dimenziós megközelítés az átka az egész marvelizmusnak.

Deadpool saját oldalán áll.

2018. júl. 19. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyik oldalon se. Vannak a jók, vannak a rosszak meg van Deadpool. Abból indulj ki, hogy van olyan hivatalos Deadpoolos képregény, amiben az összes többi Marvel karaktert megöli legyen az a jó oldalon vagy a rosszon (nem spoilerezem le, miért teszi).
2018. júl. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"Hát. Szuper ugyan vagyok, de soha nem voltam hős. Nem, hős sose leszek. Rossz fiú vagyok aki pénzért még rosszabbakat intéz el."

-Deadpool


Döntsd el te. :D

Egyébként mikor milyen kedve van, de szerintem valahol a kettő között.

2018. júl. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Itt a hősök közé rakták

[link]

De szerintem gonosz,hiszen egy bérgyilkos.A Deadpool 2-ben a gyereket is meg akarta ölni

2018. júl. 19. 15:07
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A Bosszúállók is gyilkosok, csak éppen ők nem pénzért ölnek. Egyébként meg a gyerek tönkre tette a jövőt. szval...
2018. júl. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

vannak ilyen hősök,akik egymaguk vannak és néha-néha odacsapódnak egy csapathoz,de alapvetően magányosan dolgozó tömeggyilkos szociopaták.

ilyen deadpool,a megtorló,penge és "v".

ez utóbbi van szerintem a legközelebb deadpoolhoz mert "v"nek is vicces szófosásai vannak a gyilkosságok alatt-között.

2018. júl. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Na várjál. A 2. részben tudtommal Kábel akarta megölni a gyereket. DP éppen hogy megmenteni akarta.
2018. júl. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7

Amikor az intézetnél voltak az elején,Deadpool lelőtte volna,Kolosszus állította le,hogy nem szabad megölnie senkit

2018. júl. 27. 20:18
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az csak megfélemlítés volt, hogy álljon takarékra. Az 1. részben is csinált hasonlót :)
2018. júl. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát...legyen igazad
2018. júl. 28. 00:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!